рулет во

слот заедно викторија кукли куќа

RubyPlay® има денес го најави воопшто пуштање на нов слот нарекува Сонцето Ра, откако бил исклучиво објавени со GVC минатата недела.Сонцето Ра се следи за да RubyPlay е Египетски Сонцето кој беше издаден во јули.Играта повикува играчите да bask во моќта на Египетскиот сонцето како Ра, Сонцето бог и цар на Египетските богови.Ра бил почитуван како создател на сè и сега е вашата шанса да се откријат мистичните тајни и богатства од антички Египет како што се вртат на ленти.Сонцето Ра слот е исполнет со карактеристики.Било Диви симбол може да ја отвори вратата на импресивен исплати со Џекпот Изберете функција, каде појавување 3 монети награди гарантира џекпот.На сончева Светлина се Врти' се одржи и спин функција е предизвикана од 6+ монети, додека 3+ ги расфрла може да ја активирате сончева Светлина Врти или награда бесплатни игри со додадена дивините рулет во. Ittai Zur, Главен Оперативен Директор на RubyPlay® рече: "Ние во RubyPlay се многу возбудени за почетокот на Сонцето Ра, и ние веруваме дека тоа е потенцијално најголемите игра треба објавен на денот.Ние сме особено горди на сончева Светлина се Врти функција која дава играчи шанса да победи на €20,000 ГРАНД џекпот." Obdulio Bacarese, Директорот на Комерцијален Менаџмент на GVC рече: "Ние започна на Сонцето Ра на нашите играчи минатата недела и одговорот е неверојатно, во согласност со добар нивоа на wagering од ден 1, тоа е огромен хит." рулет е невозможно да се победи.