сакам стане блек џек дилер

не ocado имаат испорака слотови достапни

ММ Меѓународни ДОО, познат како BMM Testlabs, е во потрага по екстра персоналот да се задржи чекор со порастот на побарувачката за неговите услуги во Азија, вели Кирк Бела, извршен потпретседател и генерален менаџер, меѓународни, за игри на лабораторија за тестирање и технички консултантски услуги сакам стане блек џек дилер. Ние сме, всушност, во средината на регрутирање сега, ние сме во потрага да се донесе четири до шест нови луѓе, како е, колку што можеме, бидејќи нашите услуги ги сакав многу повеќе," Г-дин Вајт (на сликата) изјави GGRAsia.e говореше на маргините на Глобалната Гејминг Expo (G2E) Азија, три-ден на казино индустријата саем и конференција што се одржува во Макао до четврток.р Бела рече главниот регрутирање цел ќе биде Macau жители, имено дипломирани студенти од Macao Политехнички Институт, кој има партнерство со BMM Testlabs. Ние обезбедуваме услуги на обука и презентации, и практично и теоретски, на нивните ученици, додека во потрага да се регрутира од кај оние кои имаат завршено своите технички предмети.Таа работи добро", рече BMM извршната власт.onetheless, "ние сме во доста технички областа на индустријата, што значи ние се инвестира многу во обезбедување на специјализирана обука за секој ние регрутира", додава Г-дин Бел сакам да знам казино пати. "Секогаш е тешко да се добие обучени луѓе, па ние само треба да бидете сигурни дека тие имаат основни вештини во собата," тој истакна.ММ Testlabs е со седиште во Лас Вегас, Невада, во сад.Во Азија, тестирање лабораториски има канцеларии во Макао и Сингапур.Тој нуди тестирање на усогласеноста и консултантски услуги, пред-согласност и за обезбедување на квалитетот за тестирање и случаен број генератор и онлајн производ тестирање, помагајќи казино технологија добавувачи се разбере и да се усогласат со различни регулаторни средини во Азија Пацифик за земјиште-базирани игри, онлајн игри на среќа и обложување спортски.р Бела рече дека компанијата има "доста голем број на клиенти бараат да ги добијат нивните производи сертифицирани низ Азија во различни места".Тој додаде игри оператори се повеќе се свесни за важноста на смирувачко своите играчи "дека она што тие свират е праведен и разумен.Клиентите се доаѓа и вели "Ние сакаат да имаат некои интегритет во нашите производи'," на BMM извршен додаде.р Бела, исто така, истакна фирмата се заинтересирани за проширување во зародиш игри на пазарот на Јапонија јас у ки n kinh doanh казино. BMM се заинтересирани за обезбедување на поддршка на Јапонската влада и Јапонски игри на производителите да им помогне во разбирање на работата на регулирани игри пазари. Ние сме средба со луѓе, ние сме со разбирање на она што се случува и само се чека за работите да бидат формализирани," на BMM извршен рече не ocado имаат испорака слотови достапни. "Ние ќе бидат таму за да помогнат кој бара нашите услуги, без разлика дали производители, оператори или регулаторите," тој вети дека ќе. не nys данок коцкање добивки.