со други зборови за покер чипови

големиот американски казино tukwila wa

Реал Мадрид – 11 поени (П) 3. Borussia Monchengladbach – 5 поени 4.
Juventus – 11 поени (П) 2 со други зборови за покер чипови. Messi darted во шест-двор кутија во средината на шест Селтик играчи и Neymar најде него со една педа-совршен топчето и Argentinean половина-volleyed топката во задниот дел на мрежата. ФК Rostov – 4 поени 4 со други зборови за покер лице. Арсенал – 11 поени (П) 3.
PSV Ајндховен – 1 точка Група Д 1 со други зборови за mail слот. Benfica – 8 поени 3 големиот американски казино tukwila wa. Bayer Леверкузен – 7 поени (П) 3 големата уметност места надвор од civ 5. Rostov е историска победа значи точка против PSV во последната игра на кампањата ќе се осигура дека тие стигнат до Европа Лигата, иако холандската страна е омилен да одат преку со домашната предност.Тоа беше тешка недела за Bayern кои беа исфрлен надвор нивните Лига костур од RB Лајпциг по поразот со цел да нил далеку во Дортмунд на викенд.Тука се и останатите ноќ резултати и табели група со еден сет на игри да игра лево.Недела 5 Резултати ВО странска валута Rostov 3 v 2 Bayern München Besiktas 3 v 3 Benfica Селтик 0 v 2 Барселона Ludogorets 0 v 0 ФК Базел Атлетико Мадрид 2 v 0 PSV Ајндховен Наполи 0 v 0 Динамото Киев Borussia Monchengladbach 1 v 1 Човекот Град Арсенал 2 v 2 PSG Група 1 големиот американски казино tukwila вашингтон.