вилијам хил во живо казино стан андроид

bouygues телеком geant казино arles

Водечки онлајн казино оператор Videoslots, во сопственост од страна на Малта-врз основа на матичната компанија Панда Медиа Доо, се согласи на договор со кој ќе ги види доставени голем број на слот наслови од велика БРИТАНИЈА-базирани онлајн казино софтвер провајдер Железо Куче Студио.Избор на популарни игри од 1X2 Мрежа подружница, вклучувајќи Цреша Експлозијата, на Крвниот Кралицата и Неонски Џунглата, сега наводно живеат на Videoslots.com и планови веќе се направени за да додадете повеќе титули, вклучувајќи Виножито Дивините, Железо Кучето е предводник на ослободување за Q1 вилијам хил во живо казино стан андроид. Со повеќе од 2.000 маса игри и места достапни за своите клиенти, мулти-наградуван онлајн казино Videoslots продолжува да се води на пазарот во игри содржина.Договорот со Железо Куче понатаму ќе квалитетот во месеците што доаѓаат.Коментирање на договорот, CPO на Videoslots, Даниел Хансен, рече, "Ова партнерство ќе се види Videoslots понатаму зацврсти својата позиција како водечки онлајн казино, фали на најширокиот спектар и најдобрите игри на пазарот," според соопштението bouygues телеком geant казино pessac. "Железната Куче Студиа имаат постојано произведува премиум слотови наслови кои покажат детални графика и пријатно игра, и следните неколку месеци ќе го видат ни да додадете повеќе на нивните места на нашата постојано проширување на игри на содржина," вели Хансен bouygues телеком geant казино ја налути. 1X2 Мрежа CCO, Кевин Рид, рече, "Videoslots се уште еден од врвот на тиер казино оператор да се стави вера во нашиот возбудлив игри содржина bouygues телеком geant казино arles. "Таму е вистинска смисла на постигнување меѓу Железо Куче Studios тим во потпишувањето-исклучување на ова партнерство, и ние со нетрпение очекуваме да на долга и успешна соработка со Videoslots за годините што доаѓаат", додава Рид.Според соопштението, Videoslots е во потрага на својот најголем година на рекорд, со нови производи да биде лансиран и разни снабдувач се занимава во делата.Во јуни минатата година, Videoslots постави рекорд, додавајќи своите 2,000 ти слот за својата онлајн казино платформа. бутик сфр казино црвениот крст марсеј.