фауима moreira де melo покер заработка

возовите од сиднеј до казино нов јужен велс

30 јануари, 2018 – Award-winning слотови специјалист Игра ' n ОДИ има договорено да го поткрепат својот целосен пакет на игри за на Мексиканската оператор Logrand Забава Група.Операторот во моментов работи 14 казина низ Мексико порано овој месец најави дека ќе се лансирање својата нова интерактивна поделба, Strendus.Договорот го гледа Игра ' n ОДИ продолжи својата глобална експанзија, со својата прва Мексиканската партнерство по слична работа во чешка и последните игри сертификација во Шпанија и Колумбија.Игра ' n ОДЕТЕ ќе им обезбеди на своите премиум спектар на повеќе од 100 слотови да Strendus, вклучувајќи ги и најпопуларните наслови Reactoonz, Морето Ловец, како и на регионално ниво насочени наслови Суровата Muerto и Ацтеките Воин Принцеза.Јохан Tornqvist, извршен ДИРЕКТОР на Игра ' n ОДИ, рече: "Logrand е добро воспоставени казино оператор во Мексиканскиот пазар, и ние сме задоволни да биде партнерството со нив во нашата првиот обид во територијата фауима moreira де melo покер заработка.

"Со нашето искуство во LatAm регионот и Logrand е казино експертиза, ние сме сигурни дека ова партнерство ќе биде голем успех со играчи уживање во нашиот широк спектар на слотови и прилагодена содржина." Ленин Кастиљо, COO на Logrand Забава Група, рече: "Ние сме среќни да се носат Игра' n ОДЕТЕ е голема, квалитет на игри содржините на нашиот Мексиканската играчи за прв пат под нашиот нов бренд онлајн, Strendus татко беше коцкање човек. "Игра' n ОДЕТЕ на репутацијата во обезбедување на безбедна, заверена содржина на територии низ светот, веднаш конвергенција помеѓу физички и онлајн дека нејзиниот систем се овозможува, плус одличен и професионален услугата што ја даваат во експедитивен начин, сите беа клучни фактори во обезбедување на ова партнерство, и ние имаме амбициозни планови за раст во наредните месеци заедно." За повеќе Информации на оваа порака, или да се организира интервју со Јохан Törnqvist ве молиме контактирајте [email protected] За Игра 'n ОДИ Игра' n ОДЕТЕ е наградуван снабдувач на висок квалитет на игри содржина на многу од светските водечки казино брендови.Нејзините вистински omni-канал решение може да се прилагодени да одговараат на потребите на поединецот онлајн и земјиште-базирани партнери, без оглед на географските, регулаторни или пазар-специфични барања.Неговите игри се развива во HTML5 да се обезбеди подобрено корисничко искуство на сите уреди и оперативни системи.Овие се дополнети со супериорен back-office администрација алатки кои обезбедуваат експанзивна известување и маркетинг способности, обезбедување на оператори се опремени за да се обезбеди крајната игри искуство.Добавувачот е широко портфолио неодамна беше призната од страна на награда на IGA Слот Услуги на Годината 2017 наслов.Игра ' n ОДИ во моментов се одржи канцеларии во Шведска, Малта, Унгарија и велика БРИТАНИЈА.Ве молиме посетете ја https://www.playngo.com за повеќе детали.За Logrand Забава Група Logrand Забава Група е 100% Мексиканската компанија работат во игри на среќа и забавни фокусирани на клиентите ориентација, state-of-the-art технологија, строго придржување кон законите и еден свет-класа менаџерскиот тим.Тоа започна со своето работење во 2005 година да стане лидер во Игри на среќа и Забавната индустрија.Групата е познат за одличен квалитет на услугата и високо ниво на забава, правејќи се дека тие имаат најмногу уникатно и незаборавно искуство фауима moreira де melo покер. Logrand Забава Група моментално работи во 14 казина во Мексико, додавајќи 6,000 игри терминали, вклучувајќи Cancun, Guadalajara и Monterrey, генерирање на повеќе од 3 илјади директни работни места.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre возовите од сиднеј до казино нов јужен велс.