низводно казино сите можете да јадат рак нозе

секој па ново казино estoril

Скицата Игри, топ-номинална слотови инвеститорот, најави најновиот прилог на нивната онлајн слот игра портфолио.Играчи сега може да оди на уште една авантура во Египетската пустина во Наследство на Ра Megaways, кој авантуристички гроб рајдер како таа ги истражува скриените комори на древните гробници.Карактеристики на Лежиштето: позадина на играта е простор исполнет со мистериозни пирамиди.Убава е чекаат како што се вртат на ленти, заедно со извонредно саундтракот за да целосно се повлече во сите акција.Посебни Megaways механичар овозможува до 15,625 начини да се победи време на игра.Според неодамнешното соопштение за.. низводно казино сите можете да јадат рак нозе. Скицата е Директор на Маркетинг и Односи Jo Purvis коментираше играта со која се наведува: "Наследството на Ра MegawaysTM зема играчи на патување низ Египетските пирамиди, каде што големи победи, може да се најде ако играчите да може успешно да рација на гробот низводно казино и да се впуштат оклахома. "Со додавање на многу популарен Megaways механичар, ние сме биле во можност да им даде на овој Египетски тема дополнителна димензија, и Слободно се Вртат во круг дава дури и повеќе начини за играчите да се најде богатство." Екстра Врти Функција: Во новиот наслов, играчите имаат можност да активира и дополнителен врти функција.Играчи ќе се најдат три, четири, пет или шест растера симболи на репортажите ќе ја активирате оваа посебна карактеристика.Играчи ќе заработи 10 екстра врти за три растера симболи, 15 за четири, 25 за пет и 50 за шест симболи.Пред функција ќе почне случаен симбол е избран како посебно еден.Ако земјата е доволно на избраниот симбол на ленти, симболите потоа ќе се прошири и да ја покрие целата свиткани околу еден калем.Ова може да создаде поголема исплата.Посебна карактеристика исто така може да се ре-се предизвикани или играчите можат да изберат да го одберете buy-во функција да се купат десет слободен врти.Приклучи Волкот Легенда Megaways: слот игра сега се приклучува на другите титули што ги вклучуваат Megaways механичар.Волкот Легенда Megaways започна уште во средината на април, нудејќи играчи класичен слот игра со авантура кој легендата на врколак.Со Волкот Легенда Megaways, играчите имаат неверојатна 117,649 начини да се победи во видео слот.Играта вклучува посебен Златна Редеа коцка функција која може да биде предизвикана кога три или повеќе бонус симболи се најде на ленти. концерт друга.