како можете да победи во покер

boomkin најдобри во слот класичен

ММ Testlabs "крлежи сите кутии" со оглед на нејзината способност да се работи во рамките на ажурирани електронски гејминг машина (EGM) прописи планирани за Макао пазарот.Па објасни Кирк Бела боја (на сликата), извршен потпретседател и генерален менаџер, меѓународни, за игри на лабораторија за тестирање и технички консултантски услуги, во коментари да GGRAsia.ММ Testlabs е брендирање за BMM Меѓународни ДОО.Г-дин Вајт одговорности за група вклучуваат BMM Макао и BMM Сингапур тестирање бизниси, како и BMM Кореја – Јужна кореја лабораторија во партнерство со трети лица – и BMM Австралија, преку установи во Мелбурн, Викторија и во Сиднеј, Нов Јужен Велс.Кон крајот на ноември, BMM најави дека биле биле лиценцирани од страна на Филипините коцкање регулаторот, Филипините Забава и Игри Корп (Pagcor), за да се потврди онлајн игри производи во таа земја.ММ е Г-дин Бел изјави GGRAsia во коментари, по што официјалното соопштение: "ќе немаме [материјал] влијание врз нас.Ние сме Macau-базирана компанија, ние располагаме со лабораторија тука, ние се лиценцирани тука, па ние функционирам сите кутии." e додаде: "Она што треба да направите е да се оди преку relicensing процес.Но, тоа е во ред.Ние го направи тоа насекаде.И тие [игри на бирото] побарал нашите членови на персоналот кои одат на терен да казина се носат ID [идентитет] картичка.Ние само треба да се произведе ID картички за нашиот тим." GRAsia разбира од казино добавувачи на опрема која според предложената ажурирани прописи, нивните техничари, исто така, ќе треба да носат лична карта и кога се работи за Макао казино подови како можете да победи во покер. Клучните работи кои треба да стрес се нашите услуги и нашата индустрија поддршка.Кој го опфаќа усогласеност тестирање и консултантски услуги; претходна согласност и за обезбедување на квалитетот за тестирање, RNG [случаен број генератор] и онлајн производ тестирање – сè од земја-базирани и онлајн производ перспектива, ние ги тестираат и да се потврди во регулирани пазари", изјави тој GGRAsia.р Бела додаде: "Некои клиенти сакаат обезбедување на квалитет на услуга пред тие да се дојде до усогласеност фаза, бидејќи тоа им помага.Ако [клиентот] се во почетокот на развој циклус на производот, можете да го користите нашите услуги да ги тестираат додека развој е постапка, забрзување на процесот на развој и зголемување на производот квалитет." e објаснето: 'Тоа е малку поинаква од усогласеност на процесот, каде што се затворени процеси каде што ќе достават нешто и да чекаат за да бидат тестирани..." MM, исто така, нуди консултантски услуги за казино технологија добавувачи, помагајќи им да се разбере регулаторна средина во соодветните пазари во Азија Пацифик како може да се победи.

Ние сме независна организација која е околу 30-плус години, и бидејќи ние сме независни, ние се добар извор на информации.Ние знаеме технологија, што знае на производот, ние се знае општото индустријата за игри и она што се случува на глобално ниво," изјави Г-дин Бел.e понатаму наведува: "Бидејќи многу од регулирани игри пазари во регионот се доста нови и сложени, ние обезбеди консултантски услуги за клиенти, минува низ со нив она што усогласеност значи, и она што толкување на стандарди [од соодветната надлежност се], така што луѓето да се добро информирани за тоа што тие прават во нивното истражување и развој, да стане технички согласност за на пазар." ММ, исто така, нуди услуги на обука казино оператори за производи тоа е работа на одобренија за процеси рулет. Ние се покријат општо образование на исти линии," Г-дин Бел рече boomkin најдобри во слот класичен. Ние поддршка на локалните универзитети – Macao Политехничкиот Институт во Макао – со предмети за образование за локалните студенти за игри, и она што е производ на тестирање.Ние исто така, обезбеди образование за регулаторите во врска со она што тоа е, ние правиме; зошто ние го направи тоа; и тоа како оваа [работа] има за цел да ги поддржи во однос на инспекција и ревизија на процесите." boomtown казино biloxi вклучена цени.