четвртиот тоник слот yooka laylee

hangover слот машина за продажба

Ерменија-врз основа на индустријата на услуги Digitain има потпиша договор со Betsoft Игри да се интегрираат Betsoft е целосен пакет на слотови и маса игри во својот производ портфолио четвртиот тоник слот yooka laylee. Digitain сега ќе биде во можност да ги понуди своите партнери Betsoft наслови вклучувајќи Гревот Град Ноќи, Птици и Tipsy Туристички, како и избор на маса игри, меѓу кои се blackjack, покер и три картичка rummy hanke bruins слот provincie утрехт. Digitain извршен ДИРЕКТОР Suren Khachatryan вели: "здружени сили со Betsoft Игри ни овозможува да ја зајакне нашата игра портфолио со широк спектар на нови наслови и теми.Ние веќе нудат нашите партнери повеќе од 1.000 игри, еден од најширок избор на пазарот ханибал mo да марк твен казино.
"Ние, исто така, ја разбереме потребата да се балансираат количина со квалитет, што е една од причините што соработува со Betsoft.Нивните игри се разочарав со најдобрите кога станува збор за механика, дизајн, и themes." Ана Mackney, Менаџер на Betsoft, вели: "Ова е огромна шанса за нас да се стави нашите игри пред повеќе играчи од целиот свет hangover слот машина за продажба. Digitain има импресивен експанзија планови за наредната година, а ние сме среќни да се работи со нив, како тие да влезат на нови пазари." Договорот што следува серија на слични најави од страна на Digitain.На услуги неодамна лансиран во Австрија со Tipp1, и во Босна и Xlivegaming.com.