како да се секогаш да победи во казино bitlife

слободен игри за слот манија

MGM Места Меѓународните се приклучи на растечката листа на казино оператори овозможувајќи им на вакцинирани вработените да се откажат од маски.Со нарачување покрај базенот е полесно од било кога во MGM Места Меѓународни својства.Лас Вегас-базирана компанија започна во седиштето покрај базенот мобилни нарачување систем, според понеделник вести порака.Гостите во одберете својства може да ја користите за да цел пијалоци или храна преку својот паметен телефон и имаат за цел доставени директно до нивните дневна стол или daybed.Со нарачување платформа, напојува од страна на туристичката софтверска компанија Agilysys, е достапен на Bellagio, Аријата, Vdara, MGM Grand, Mandalay Залив, Делано и Мираж.Тоа е поставен да започне оваа недела во Парк MGM, Номад, Luxor, Њујорк-Њу Јорк и Excalibur, и конечно На Потпис во MGM Grand недела, на 1 јуни како да се секогаш да победи во казино bitlife. "Изминатата година забрзан нашите инвестиции во технологија, со безконтактни интеракции до секој дел на нашиот одморалишта," Dominique Bertolone, MGM Места постар заменик претседател на храна и пијалаци за стратегија, се вели во објавувањето како да се секогаш да победи во казино рулет.

"Нашата цел е да обезбедиме иновативни, гостин-центрични искуства кои што испорачуваат светска класа гостопримливост за која ние се познати." Секоја покрај базенот седиште, ќе имаат стол ознака, број и QR код.Гостите можат да скенирање дека код за пристап до мобилни нарачување платформа, каде што тие можат да го изберете нивниот храна и пијалоци.Откако ќе се пополни во нивните седишта број, име и информации за исплата и примање на нивниот прием, на MGM Места работникот ќе ја испорача цел.На MGM Места портпарол рече на храна и пијалаци со нарачување е "многу популарна простор" во својата базени.Најчестите нарачки во еден од неговите својства — Мираж — вклучуваат кофи на пиво, сокови, како што се пина coladas и mojitos, пилешко Цезар салати, начос и таму си правевме плескавици.Најмалку една друга Лента казино оператор, Цезар Entertainment Inc., нуди мобилни храна нарачка и испорака на програмата на базени.На компанијата Цезар Јаде е оперативна од минатата година во голем број од неговите Лас Вегас места, вклучувајќи Цезар Палата, Париз Лас Вегас, Planet Hollywood Resort, На Linq и Harrah ' s.Системот нуди храна ги собереш и испораки од изберете ресторани за области како што се соби за гости, базени, раса и sportsbooks, покер соби и казино барови како да се секогаш да победи во коцкање.