нови казино сајтови кралот казино бонус

најдобрите казино во сиднеј австралија

На iGaming платформа на услуги и казино игра инвеститорот SoftSwiss кој во последниве неколку недели се најави се справи со КА Игри да ги покажат своите игри на нивната платформа, сега furthered зголемија нивната платформа нуди, постигнување на договорот, за сега да вклучи играта содржини од Eyecon.Договорот со Eyecon гледа број на игри кои SoftSwiss сега нуди на своите оператор клиенти да прерасне во текот на неверојатни 11,000, кои се обезбедени од над 70 различни казино игра гарсониери и програмерите.Под постигне договор, договорот за услуги е голема игри содржина на повеќе од 90 визуелно морничава, висока вршење на игри ќе станат достапни за SoftSwiss Бела Етикета оператори и Игра Агрегатор клиенти работат под Curacao лиценца нови казино сајтови кралот казино бонус.

Eyecon обезбедува спектар на казино и бинго слотови, со еден од најпопуларните да бидат Меки Омилени, Шаман е Сон, Шеќер Воз, Ирски Среќа, и Трепкане.Никита Keino, Партнер Менаџери Тим Доведе во SoftSwiss коментира: "Нашиот тим овде, во SoftSwiss е возбуден за да го партнерот со Eyecon, игри на услуги доставување на еден од најдобрите бинго слотови на пазарот!" "Ние сме среќни што нивните игри нудат сега ќе се приклучат SoftSwiss широко портфолио." нови казино сајтови без депозит слободен врти.