диви казино бонус кодови без депозит

како не казино бонус работа

"Како што се очекуваше, на нашите финансиски резултати се зајакнување како што се движат низ фискална година," IGT Главен Извршен Директор Patti Харт вели во соопштението.
Eilers очекува IGT да се признае на своите книги, неколку големи пратки на слот машини да Уживаат во Атлантик Сити и две казина во Охајо, и ќе ја преземе својата почетна налози за машини за покривање Канадски игри на среќа во Квебек и Алберта. Credit Suisse игри аналитичар Џоел Simkins рече дека со обезбедување на дополнителни откривање и метрика на Двојно Надолу бизнис модел, IGT беше помагање на инвеститорите подобро да се разбере и да ја проценуваат меродавноста на стекнување диви казино бонус кодови без депозит.

"Секој аспект на нашата дејност е обезбедување значаен придонес за нашата силна финансиски перформанси." Компанијата, исто така, се кредитираат се зголемува во слот машина на продажбата во Северна Америка.Компанијата продава 6,800 машини во сад и Канада за време на четвртина, 19 проценти повеќе од пред една година.Приходите за оние продажбата, исто така, се зголеми за 19 отсто. IGT рече вторник Двојно Надолу Казино зголеми своите месечни корисници од 24 проценти, за 5.6 милиони како на 31 Март, во споредба со бројките на крајот на декември како не cashman казино работа. IGT пријавени профит во вториот квартал, иако помалку од компанијата заработила пред една година. "Ние и понатаму сме сигурни во нашата позитивна тезата за IGT акции и ние со нетрпение за компанијата квартални резултати да се добие на интензитет во текот на фискалната 2012 година," Eilers рече.Акции на IGT затворен во $15.90 на њујоршката Берза, долу 29 центи на 1.79 проценти.Откако компанијата соопшти добивка, акции се зголеми за речиси 4 проценти во по часа тргување. како не казино блек џек работа. IGT, која има корпоративното седиште во двете Лас Вегас и Рено, рече дека неговата нето-приходи беше $62.4 милиони евра во четврт кои што завршува на 31 Март, надолу 8 проценти од истиот квартал во 2011 година како не казино бонус работа.