она што ресторани се во greektown казино

casino resort нијагарините водопади во канада

Како CalvinAyre.com репортерот натпревар влегува во уште една недела на треска конкуренција, ние сме на оваа недела се сретна со голем број на квалитетни записи, некои од чии лица ќе може и да забележале околу тука пред.Минатата недела видов три нови записи во кавгата, но дури и со додадена конкуренција, Стефани Gergeres успеа да остане надвор пред со импресивен 87 гласови она што ресторани се во greektown казино.
Elysia Skye не е далеку зад себе на 60 гласови, другите треба вашата поддршка за да се фати нив се сеќавам.Исто така, тие имале подобар сите да внимаваш како оваа недела е поставена на кандидатите се сигурни да се сврти натпреварот на својата глава.На три девојчиња и две момчиња кои се поднесени видеа оваа недела, на натпреварот се чувствува како да има вистински меѓународен се чувствуваат со записи од afield како Лондон и Мексико Сити.Тоа е она што го прави и на работа, па атрактивни – ќе добиете за да патуваат низ светот, ги посетува местата што сте сонувале, и да бидат дел од CalvinAyre.com тим.О, и ние заборавев – можете дури и да се платени за тоа.Тоа е fricken слатка договор!Dana Workman ќе биде запознаен со секој од вас што сте ги посетиле сајт во текот на изминатата недела или така, и ЛА-врз основа на презентерот не е тука да се направи до броеви.Имајќи во минатото работел за CBS, FOX, ЕТ, и CalvinAyre.com таа броеви покер како еден од носителите на таа има редовно известуваа за, и нејзиното тврдење дека тоа е забавно да се бакнуваат и да се каже е нешто што ние тука во tablog љубов.Друго лице што ќе го признае е оваа недела русокоса bombshell, Луси Anne Брукс.Моделот од Лондон има работено опширно за tablog во минатото, но има таканаречените дека таа сега би сакал да го пропатувам светот, како дел од тимот.Нејзината работа на музички спотови, на награди церемонии, и филм premieres направи својот силен кандидат за репортер свирка.Првиот машки натпреварувач оваа недела доаѓа во облик на двојазичен Канадски Адам Рид.Тој има се Канадски заедничко со човек самиот себе и има работено во минатото со танцови групи, а во автомобил тркачки настани.Се од Монтреал тој е веројатно да биде доста карактер казино одморалиште во близина на сиракуза ny. Kristine Nite е последниот женски влез оваа недела, и гламурозна Лас Вегас, Невада жител има сите атрибути на работа и на камерата.Во минатото таа има работено на покер настани, модни ревии, и настани како што се различни како Национални Lollipop Ден и Мис Универзум за името, туку неколку.Таа сака да танцува низ многу, нешто што ќе застане со неа во добра место и во многу индустриски партија.Последна, но никако најмалку важно е натпреварот е првата Мексиканска entrant, Мигел Herrerias.Работи на CNN и E!Забава мрежа, Мигел е протри рамо со ѕвездите како што се оние од Секс во Градот.Сето ова го прави совршен кандидат за работното место за состанок и да работи со познати личности од целиот свет.Како и за оние од вас таму уште преземање момент да се двоуми за аплицирање за оваа работа, што ви се прави!?Таму е сега само една недела за вас да се пополни во НАТПРЕВАР за ВЛЕЗ форма и да биде во можност за победа на работа на живот.Тоа е ако сакате шанса да го посетите Лас Вегас, Лондон, Макао, Манила, и Стокхолм.Кој не би?Работа која се меша работа и начин на живот е сон за повеќето.Само бидете сигурни дека не се замаглат граници премногу!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино одморалиште во близина на сан хозе ca.