покер раце

genting казино може да носат маска

Кипар органи се прашуваат еден со седиште во Лондон фирма за да им помогне во нивните истраги за наводните натпревар одредување, што се одржа од голем број на игри.Кипар Mail известува дека на островот Полицијата ќе побара велика БРИТАНИЈА судски органи, доколку тие се во можност да ја посетите на велика БРИТАНИЈА обложување фирма, со цел да се добијат информации за сметките за кои може да се користи за да се поправи игри во земјата на куп покер раце. "Ние исто така се надеваат да добијат информации кои ќе ни помогне во нашите барања, вклучувајќи IP Адреси," Полициски портпарол Michalis Katsounos рече.Сомнежи се појавија по скок во обложување на куп натпревар помеѓу Olympiacos Никозија е игра со Докса на 7 декември со цел некој. OIympiacos отиде на пауза две цели надолу со punters продолжува да се обложи во голема мера од страна на крајот победи на натпревар.Кипар Mail објави дека промет во еден обложување компанија "ги надмина $660,000" на Никозија се базира страна да победи – кој тие на крајот не со три гола за две.На Кипар Фудбалската Асоцијација има прашање Бразилецот игра за Olympiacos во текот на скандал, откако тој се повлече од игра во последната минута и тоа не е единствениот натпревар што може да се коригира.Друга чаша-вратоврска, овој пат помеѓу Ayia Napa и Нав Salamina, видов €113,000 wagered пред да се игра со еден обложување компанија на гостински страна победа.Како и со претходните вратоврска, еден тим отиде два гола е на добар (Ayia Napa) пред гостинскиот страна се вратија да победат во играта 4-2 genting казино bolton отворање пати. Не постои сугестија дека Британската компанија се вклучени има направено ништо погрешно и може да биде слична на Полицијата "посети" направени на друга компанија претходно на оваа година во врска со одредување на кое се одвиваше во Германија.На истиот ден како Кипар полицијата најавува своите намери, Италија видел својот најнов натпревар одредување на истрага со професионален фудбалер Кристијано Doni се затворени во врска со Полициските испитувања.Натпреварот одредување добива многу внимание, кога станува збор за корупцијата во спортот, додека во исто време се најмалку застапени на било корупцијата што се случува.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre genting казино може да носат маска.