вистински пари казино бонуси без Депозит

како можам да го добие sainsbury испорака слот

На денот што Microgaming оди мрежа широк со нивните крајно очекува да го рестартирате на Thunderstruck слот серија, со Thunderstruck Диви Молња, една нова верзија од Microgaming минатата недела отиде под радар тука во Казино Весник.Онлајн слот во прашање е Бурлеска од Dita™ развиена за Microgaming од Aurum Потпис Studios во врска со Eurostar Studios и кој Dita Von Teese™.Објавен на 22 јули и се достапни за играње на сите онлајн казина кои носат Microgaming игри содржина, вклучувајќи го сака на Казино Весник препорачува 32Red Казино, секако дека постојат високи надежи за своите најнови брендирани слот игра.Зборувајќи за ослободување на Бурлеска од Dita™, Microgaming Директор на Игри Андреј Говорница рече: "Dita Von Teese™ е икона и ние бевме воодушевени да добијат можност да работат со Aurum Потпис Студиа и Eurostar Studios на таков гламурозна слот." "Со прекрасната саундтракот и забавна игра, ние не можат да чекаат да се видат играчите да уживаат ова богато слот." Aurum Потпис Studios Madelein Özok додавање на Кабина коментари погоре, изјави: "Ние сме имале толку многу забавно работа на Бурлеска од Dita™ и teaming со Microgaming и Eurostar Студија на оваа возбудлива нова слот што сјае сврти вниманието на Кралицата на Бурлеска." "Ова слот е полн со богати карактеристики кои им овозможуваат на играчите на предниот ред седиштето на snib покажат и да победи до 12,000 x својот влог." Додека Tara Townsend Ко-Основач и извршен ДИРЕКТОР на Eurostar Studios, додаде: "Соработка со Microgaming, Aurum Потпис Studios, и Dita Von Teese на овој слот е фантастично искуство!" "Бурлеска од Dita™ е преполна со спектакуларен карактеристики и гламурозна визуелни, обезбедување нон-стоп акција и возбуда, вклучувајќи четири слободни спин бонуси за играчи за да изберете од, секој со свој прекрасен функција во собата." вистински пари казино бонуси без Депозит.