казино en ligne sans депо

најдобриот онлајн казино-без депозит слободен врти

Swansea назад пет изгледаше цврсти и покрај Обединетите е неконтролираното намери, држи надвор до првата половина повреда време кога Ерик Bailly скриена топката далеку по Lukasz Fabianski имаше падна куршум насловот од Павле Pogba кон долната страна на crossbar.Обединетите е доминацијата видов нивна сопственост ѕиркаат во текот на 66% марка на моменти, но Swansea одржана на до катастрофални четири минути правопис, десет минути од времето.Со обединет фронт како преполна напред како ударот на mosquitos, тие го презеде водството по Mkhitaryan најде Lukaku слободни во кутија, и Белгискиот постигна својот трет гол на сезоната во обично emphatic стил.Две минути подоцна и Mkhitaryan беше во тоа повторно, ставајќи Pogba преку цел да лажичка прекрасен чип во текот на onrushing Fabianski.Четвртиот гол дојде уште две минути подоцна, кога замена Ентони Боречки понесе надолу за цел, сече во внатрешноста на казна област, и умно заврши.Обединетите заврши со 24 поени зад Chelsea, последен термин, а главна причина е недостаток на мислата кога станува збор за отклучување тврдоглави и стерн одбрани како Swansea-тите.Тоа е премногу рано да укажуваат на тоа дека тие се најде клучевите, но Pogba се движи напред повеќе слободно, со Matic во страна, и Lukaku изгледа како бик со теренот неговиот пословичен Кина продавница.И за Swansea?Животот без Sigurdsson ќе биде тешко.Исландската ѕвезда имаа удел во 21 голови минатата сезона, и без нивните водечки човек, тие ќе се најдат себеси во подрумот уште еднаш. Втори – 3 10. Huddersfield – 6 3 казино en ligne sans депо. Chelsea – 3 13 казино en ligne sans состојба де mise. Запад Brom – 6 4. Њукасл – 0 18 најдобриот онлајн казино без правила бонус. Кристал Палас – 0 20 најдобриот онлајн казино-без депозит слободен врти. Watford – 4 5 најдобриот онлајн казино без депозит се регистрирате бонус. Swansea 0 v 4 Man Utd пред очите на Манчестер Јунајтед на врвот на Премиер Лигата се користи за да биде застрашувачки како тенкови во Tiananmen Square.Тоа изгледа како одамна.Но, тие се назад од каде Обединетите фанови чувствуваат дека припаѓаат, високи над остатокот од лигата, со осум постигнати голови, две чисти листови, и шест максимален број поени по две faultless настапи.Уште еднаш, Немања Matic беше малтер како среден ред маестро, растурање на игра, и отпуштање поминува да сака на Хенри Mkhitaryan, Павле Pogba, и Romelu Lukaku да фунта Swansea цел со својата лушпа, како и снимки.