Maquina де казино гратис tragamonedas

како да се победи казино онлајн

сум Грев Вонг, опишани како претседател и генерален менаџер на Источна Хаваи за Одмор Co Ltd, казино оператор во северниот дел на Филипини, предадени на Филипините властите во четвртокот дел од US$81 милиони евра, наводно украдени од Бангладеш е централна банка.awyers за Г-дин Ким Вонг – исто така познат како Ким Вонг – дадени US$4.63 милиони канцеларии на Филипини Анти-Перење Пари Советот (AMLC) на централна банка на земјата седиштето.р Вонг ја вети дека ќе ги предаде парите на сослушувањето на Филипините Сенатот во вторникот.Сослушувањето беше бараат за да дознаете како најмалку US$81 милион дека неидентификувани хакери, наводно украл од Бангладеш централна банка сметки се одржа на Банката на Федерални Резерви на Њујорк – влезе во Филипини и најчесто исчезна.ccording извештаите на локалните медиуми, Бангладеш е Амбасадор во Манила, Џон Гомез, беше сведок на предадете на средствата.Тој им кажал на новинарите дека Бангладеш истражителите ќе дојде до Манила да помогне во напорите да се надоместат повеќе од украдените средства.n вторник, Г-дин Вонг кажано Сенатот слух дека тој имал ниту знаење ниту учество во влезот на наводно украдени средства на Филипини преку Rizal Комерцијално Банкарство Корп Дел од средствата кои се наоѓаат својот пат во Midas Хотел и Казино во Манила, сопственост мнозинство во сопственост од страна на Одмор и Установи Светот Корп; и Solaire Одморалиште и Казино Забава во Градот, имот развиена и управувана од Bloomberry Места Корп р Вонг обвини две други Кинески мажи – именуван како Gao Шу Hua и Динг Zhize – за предизвикување на пари за да бидат увезени.Тој рече дека е подготвен да се врати колку што е US$14.3 милиони добил од два Кинески државјани.член на Филипини AMLC реков на Филипините Секојдневно Inquirer дека Г-дин Вонг е акција не го направи помалку одговорни за помагање во наводната перење пари случај. maquina де казино гратис tragamonedas.