Smeg долго слот toaster хром

жена craps на подот

14 Март 2018 – Omni-канал слотови специјалист Игра ' n ОДЕТЕ ќе покажат својата наградуваниот, заверена слотови содржината на оваа година ENADA ПРОЛЕТ, Италија водечките игри шоу, почнувајќи од денес и да се работи до 16-ти Март во Римини Експо Центар.Добавувачот ќе покажат своето долгогодишно игри портфолио, заедно со други производи на стојат 14 во салата C7, со високи персонал на рака да се покажат како својата разновидна палета може да имаат корист и двете земјиште-базирани и дигитални оператори.А нагласи на трибината ќе биде Слатка Алхемија, Игра ' n ОДЕТЕ е неминовна порака која е високо-се очекуваше, ја видел успешни демонстрации во претходната саеми.Насловот ќе биде достапна за тестирање на различни уреди, изложен на играта omni-канал контрола која им овозможува на играчите да скокаат од земјата-врз основа на далечинскиот управувач игри канали сметководствена напредок со нив.Игра ' n ОДЕТЕ го видел организирана продажба им помогнам во италијанскиот пазар на крајот, и со територијата сега е еден од клучните онлајн казино пазари во Европа, тоа е да стане оди до добавувачот за лиценциран игри содржина.Ова е раководена од своите регулаторни експертиза, со Игра ' n ОДИ содржина сега заверена во повеќе од 15 јурисдикции ширум светот, вклучувајќи многу низ централна и јужна Европа.Делегатите во ENADA ќе се поздрави со Игра ' n GO-спонзорирани lanyards, демонстрација на снабдувач за поддршка на италијанската казино игри.Јохан Törnqvist, Игра ' n ОДЕТЕ е извршен ДИРЕКТОР, рече: "Италија има брзо ја потврди својата позиција како игри во тешка категорија во Европа и ENADA ни дава добра можност да ги покажат нашите сертифицирани производи на локалниот пазар smeg долго слот toaster хром. "Постојат илјадници Игра' n ОДИ фанови играње на многу од земјата најголемите оператори, и ние сме во потрага напред за да го покажува нашата експанзивна палета на производи и нови игри наслови, вклучувајќи Слатка Алхемија, да потенцијални и постоечки партнери на настанот." За Игра 'n ОДИ Игра' n ОДЕТЕ е наградуван снабдувач на висок квалитет на игри содржина на многу од светските водечки казино брендови.Нивните вистински omni-канал решение може да се прилагодени да одговараат на потребите на поединецот онлајн и земјиште-базирани партнери, без оглед на географските, регулаторни или пазар-специфични барања.Нивните игри се развива во HTML5 да се обезбеди подобрено корисничко искуство на сите уреди и оперативни системи.Тие се дополнети со супериорен back-office администрација алатки кои обезбедуваат експанзивна известување и маркетинг способности, обезбедување на оператори се опремени за да се обезбеди крајната игри искуство.Добавувачот е признаен со IGA Слот Услуги на Годината 2017 2018 и наслови.За повеќе информации за Игра ' n ОДИ, кои имаат канцеларии во Шведска, Малта, Унгарија и велика БРИТАНИЈА, ве молиме посетете ја https://www.playngo.com smeg долго слот 4 парче toaster. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre smeg долго слот toaster бела.