зголемените орел казино waterpark ден да помине

miccosukee одморалиште казино мајами fl

Rightlander партнери со Приходи Пристап да им понуди на клиентите, подобрен мониторинг на рекламни кампањи Монтреал, КК зголемените орел казино waterpark ден да помине. 17-ти април 2018 – Rightlander, велика БРИТАНИЈА-базирани снабдувач на алатките за следење и услуги за рекламни кампањи, соработува со Приходи Пристап, Paysafe за маркетинг на технологија и услуги.Договорот ќе видите Rightlander е скенирање и следење на производот се интегрираат со Приходи Пристап' наградуваниот филијалата платформа.Со зголемената рекламирање прописи кои бараат операторите да обезбеди одговорен маркетинг практики, Rightlander нуди Приходи Пристапни клиенти за автоматско сајт-скенирање решение за лесно да ги видиш рекламни кампањи и помогне во задоволувањето на усогласеноста на потребите.На Rightlander решение ќе се надополнуваат Приходи Пристап е стабилна рекламите кампања и алатката за управување со, која има освоено eGaming Преглед е Б2Б 'Филијалата Софтвер' Награда четири пати од 2013 година зголемените орел казино ветерани специјални понуди. Дизајниран за значително намалување на рачна проверка на филијалата на сајтови, Rightlander технологија скенира и анализа на содржини и линкови, а дава и детални извештаи, вклучувајќи го и линкот и бренд се споменува miccosukee одморалиште и казино мајами fl. Rightlander, исто така, го лоцира и извештаи домени со бренд споменува на оператори кои можат да бидат свесни.Во прилог на Rightlander производ, со својата значително време и трошок ефикасноста на пополнување, овозможува подобро следење на рекламни кампањи.Брендови, исто така, ќе имаат корист од способноста да се следи, анализира и оптимизира сите аспекти од нивните маркетинг кампањи, додека одржување на регулаторни стандарди за својата целниот пазар(и).Иан Симулациите, Директор на Rightlander, рече: "Ние сме среќни да го партнерот со некој бренд како Приход Пристап, има работено со нив, како партнер за повеќе од една деценија.Ние се чувствуваат нашите комбинирани услуги ќе ги поддржува партнерските програми за подобро да управуваат со нивните рекламни кампањи и поддршка на хабитат да остане во согласност." Sarafina Wolde Гаврил, Потпретседател на Стратегија на Приходи Пристап, рече: "Обезбедување на законска усогласеност и одговорен филијалата маркетинг практики се од витално значење се фокусира за Данок на Пристап и пошироката iGaming индустрија.Ние сме затоа возбудени за партнер со Rightlander, чиј производ ќе обезбеди операторите со врвни софтвер, специјално изграден за филијалата маркетинг е иднината." За повеќе информации за Rightlander партнерство, контактирајте Приходи Пристап.За Rightlander Rightlander беше развиен за да им помогне на филијали и брендови тие претставуваат заедно да работат ефективно во идентификувањето и управувањето со некомпатибилни содржини.Технологијата скенира и анализи партнерските сајтови, испитување на текст, слики и линкови, и дава извештаи за каде брендови се споменат или се поврзани.За Приходи Пристап Основана во 2002 година, Приходите Пристап е технологија на компанијата, филијалата мрежа и дигитална маркетинг агенција, сервисирање на глобалната гејминг и тргување финансиски индустрии, вклучувајќи регулирани iGaming, друштвени игри, земјиште базирани на казина, како и онлајн девизен курс и бинарни опции тргување.Преку своите наградуваниот маркетинг софтвер и партнерство-центрични пристап, Приходи Пристап обезбедува сеопфатни податоци и стратешки увид на маркетинг кампањи низ сите дигитални и офлајн канали.Во септември 2016 година, Приходите Пристап беше купена од страна на Paysafe Група, компанијата зад дигитален паричник брендови NETELLER и Skrill.Приходи Пристап е да се соработува со над 300 игри и финансиски трговски брендови во светот.Овие вклучуваат: Betfred, Залог Виктор, BGO Група, Цезар Интерактивни, Корали, ETX Капитал, се СТЕКНАТ Капитал, Гала Интерактивни, IGT е Лотоматика, Jackpotjoy, Lottoland, Мичиген Лотарија, Совршенство, PMU, Sportingbet, Стен Џејмс, и Tote Ирска.Следете Приходи Пристап на Твитер / Скопје / Facebook / Прес Сала / Content Центар За Paysafe Paysafe е водечки глобален провајдер на крај-до-крај плаќање решенија.Нашата основна цел е да им овозможи на бизнисите и потрошувачите да се поврзете и да бркам беспрекорно преку нашата индустрија-водечки способности во обработка на уплатата, дигитални паричници и онлајн парични решенија.Претставено преку интегрирана платформа, нашите решенија се насочени кон мобилен-трансакции инициран, во реално-време analytics и конвергенција помеѓу тули и малтер и на онлајн плаќања.Со над 20 години на онлајн плаќање искуство, во комбинација трансакциска обемот на US$56 милијарди долари во 2017 и над 2,600 персонал се наоѓа во 12 глобалната локации, Paysafe поврзува бизнисите и потрошувачите преку 200 плаќање видови во над 40 валути во светот.За повеќе информации, посетете ја: www.paysafe.com.Следете Paysafe на Твитер / Скопје / Google + / stories.paysafe.com Детали за Контакт Иан Симулациите Директор Rightlander е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://www.rightlander.net/ Nick Каже Комуникации Менаџер Приходи Пристап, Paysafe Tel miccosukee одморалиште казино мајами fl.
+1-514-849-8595 е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://incomeaccess.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre miccosukee одморалиште и казино мајами.