никој не е небото додадете freighter слотови

како да се добие слободен чипови huuuge казино

Нов производ линија за оператор како што започна инстант победи игри низ своето портфолио на брендови во Лондон, 7 февруари, 2017 – IWG – светски лидер во обезбедување на интернет, инстант победи игри – има потпишано договор да ја достави својата содржина да GVC Стопанства.Добавувачот е целосен пакет на инстант победи игри ќе бидат достапни и GVC преку неговата игра далечински сервер, дозволувајќи им на операторот да roll-out instants низ своето портфолио на брендови. IWG обезбеди целосна онлајн инстант победи услуга за игри на среќа за повеќе од 15 години, за производство на повеќе од 250 висок квалитет на инстант победи игри.Тоа е сега нудат оваа услуга за да комерцијалните брендови и платформи во поширок онлајн игри индустрија. Rhydian Фишер, извршен ДИРЕКТОР на IWG, рече: "Ние сме навистина среќни да се работи со GVC да започне инстант победи игри низ нивните списокот на B2C брендови. "Тие се еден од индустријата е најголем успех приказни и имаат и умешност, практично знаење и ресурси за да ја отклучите целосната потенцијал на инстант победи игри никој не е небото додадете freighter слотови. "Ова е возбудливо време за IWG.Инстант победи игри се многу успешни во лотарија простор за години и има голем потенцијал за комерцијалните брендови да се извлечат извесна корист за оваа брзо-растечки производ вертикална." Liron Snir, Главен Производ Службеник на GVC Стопанства, рече: "Ние сме постојано работи на подобрување на искуство за нашите играчи, нудејќи им нови и возбудливи производи. "IWG имаат уникатен спектар на извонредно и ангажирање на инстант победи игри, како и свеж пристап кон создавање волшебна онлајн нула картички.Земени заедно веруваме дека овој нови игри линија ќе имаат вистинска поднесе жалба до нашите клиенти." IWG има обезбедено содржина на лотарија велика БРИТАНИЈА за повеќе од 15 години и има целата портфолија живеат во игри на среќа цела Европа, Канада и САД.За повеќе информации, ве молиме контактирајте: Плоштадот во Воздухот Комуникации Бен Cleminson +44 (0) 20 3586 8267 [email protected] За IWG IWG е светски лидер во обезбедување на интернет, инстант победи игри за игри на среќа и комерцијалните брендови и платформи во онлајн игри индустрија.Тоа има над 12 години искуство на донесување на врвот продажба, висок квалитет на инстант победи игри и стратешки знае како да ги направи работа. IWG има вложено над 300 игри во кои се врши постојано е на највисоко ниво, со ангажирање и задржување на играчи додека возите одлични резултати за клиентите.Тоа има знаење да го испорача победа портфолио на игри, искуство да се направи тоа расте и продажбата на фигури и податоци за да се врати тоа до знаење никој не е небото 48 слот егзотични. IWG испорачува крај-до-крај " решение покривање на сите аспекти на играта развој и портфолио менаџмент и Далечински Играта на Серверот (RGS) доставување на содржината во повеќе регулирани јурисдикции од дата центри во велика БРИТАНИЈА, Гибралтар, Канада и Северна Америка.Таа има широк библиотека достапна преку RGS со игри кои опфаќаат многу докажани теми и механика која може да биде развиена во идеална понуда за партнер на услугата за инстант победи порталот.За GVC Стопанства САЛАДИН GVC Стопанства PLC е една од водечките e-игри оператор во двете B2C и B2B пазари. GVC има четири сегменти на стопанството со голем број на брендови; Спортски етикети (bwin, Sportingbet, gamebookers), Игри етикети (partypoker, partycasino, Foxy Бинго, Gioco Digitale, CasinoClub), B2B и не-основни средства никој не е небото 48 слот s класа борец.

GVC стекнати bwin.партија дигитална забава саладин на 1 февруари 2016 година како да се добие слободен чипови huuuge казино. Групата, со седиште во Isle of Man, е составен дел на ФТСЕ 250 индекс и има лиценци во повеќе од 15 земји.За повеќе информации видете на Групата веб-страница: https://www.gvc-plc.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.