која е најдобрата веб-страница коцкање

источен сент луис казино кралицата

На 10 Годишна Онлајн Бинго Самитот ќе се одржи во Ројал Гарден Хотелот, Лондон, на 9 јуни, 2015 година која е најдобрата веб-страница коцкање. За десет години и пребројување на гласовите Онлајн Бинго Самитот има предвидено средба точка и образовни можности за сите професионални работи во онлајн бинго вертикална.Над 70 од најголемите имиња во бинго веќе го потврдија, и не е само простор за 120 она што е најдобар коцкање блокирање на софтвер. Куршум Бизнис се собраа врвот онлајн бинго оператори, специјалист решение на услуги, што доведува бинго подружници и повеќе сите под еден покрив за една акција спакувани ден, специјално дизајнирани да се реши сите ваши онлајн бинго проблеми.Програмата ќе почне во 9 часот за вмрежување појадок: Презентација и интимен разговор со Џон Фицџералд од Intertain, проследено со Голема Hitters Панел – Обезбедување & Одржување Бинго Профитабилноста— со Симон Колинс, Ко-Основачот на Игри Сфери, Том Ustunel, Раководител на Бинго, Вести велика БРИТАНИЈА/Sun Бинго и Ирина Cornides, генерален Директор, Mandalay Media Group.Ќе ги добиете сите пристапни присуство на многу посебни бинго самитот кој најбараните говорници на оваа година, вклучувајќи ги и Клер Osborne (всушност мека Бинго), Том Ustunel (Вести велика БРИТАНИЈА), Роб Вилер (Playtech) и многу повеќе.Затворање оваа година на самитот во спектакуларен стил ќе биде 2015 WhichBingo церемонијата на доделување Награди, што ќе се одржи на одборот на 'блескави' WWI анти-подморница warship, ХМС Претседател (1918).По пристигнувањето на гостите ќе имаат пристап до Пиштол Соба и надвор Квартал Палубата за бесплатни пијалоци и canapés.Церемонијата на доделување награди, тогаш ќе се одржи во прекрасниот Ballroom, кој ќе биде хостиран од страна на Sanderson Џонс, комичар и ѕвезда на Победникот Бинго недвижности.Вие исто така ќе добиете ексклузивен слободен играч на податоци извештај и анализа на изградена од истражувањето на 500 играчи – плус добие директен увид од 5 играчи ќе се носат на шоуто и шанса да се поврзат во една голема животна средина со сите големи имиња на тој список и десетици повеќе.. исток реката покер промо код.
Кликни тука за да се регистрирате или да ја посетите нивната веб-страница тука.Се уште можете да добиете голема група го оценувате попусти за донесување на вашиот цел тим!Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre источен сент луис казино кралицата.