слободен пари за онлајн покер

казино 2021 без депозит велика британија

Зуи Бинго која работи 119 бинго сали во велика БРИТАНИЈА и исто така има онлајн нудат напојува со Playtech Софтвер се примачот на најновите Playtech Награда.Наградата која била осмислена од страна Playtech и прв започна во 2016 година, признава достигнувања, иновации и напорна работа на оние iGaming оператори кои користат Playtech софтвер.Ова не е прв индустрија награда што Зуи Бинго се примачот на, со нивните онлајн понуда која, исто така, обезбедува онлајн казино, како и онлајн бинго соба, подигање на престижните награди од сака на Кој Бинго и EGR.Зборувајќи за Зуи Бинго се најновата победа на нивниот Playtech Награда, Луси Овен, Комерцијален Директор и Раководител на Управување со Сметката во Playtech, рече: "Ние сме биле воодушевени од страна на одговор на Playtech Награда и избор на победникот од долгата листа на достојни кандидати не беше лесна задача." "Сепак, целиот панел се чинеше дека Зуи Бинго е пристап за прифаќање на иновациите и нивните постигнувања во толку краток timescale заслужува посебно признание." "Само една година од објавувањето на бренд, Зуи Бинго е една од најбрзо растечките omni-канал оператори во индустријата, и нивните инвестиции во крос-канал играч ангажман може да биде клучот за ова." "Со нетрпение очекуваме да продолжи да работи заедно со Зуи Бинго долгорочно да ја испорача фантастично искуство за своите играчи преку своите клубови и онлајн" Главниот Извршен Директор на Зуи Бинго, Крис Matthews, коментирајќи ги прима своите најнови индустрија награда, рече: "Сите во Зуи Бинго е воодушевен да се освои Сезонски Playtech Награда." "Нашата мисија е да ја испорача најдобар играч искуство во индустријата, во клубот и на интернет, и нашата соработка со Playtech е важен дел на реализирање тоа.Ние сме во потрага напред да работиме заедно во иднина, така што може да продолжи да ја испорача најдобри omni-канал нуди за да нашите играчи." слободен пари за онлајн покер.