Blackjack best way to win

шансите на црно на рулет

ХЕЛСИНШКИОТ, февруари 2017 – Finnplay, на Финска базирани на отворени игри платформа на услуги, денес објави дека е потпишан платформа договор за да се обезбеди OneBet, штотуку започна sportsbook, фокусирајќи се на обложување на ФИА е Светскиот Рели Шампионат со голем број на други спортски обложувања опции, вклучувајќи базен обложување, фиксна шансите, и live обложување со целосна казино игра избор, како и blackjack best way to win. Erkki Nikunen, Партнер & Заменик Претседателот на Продажбата на Finnplay, коментираше: "OneBet е иновативен и нови спортски обложувања бренд, основан од страна на еден успешен менаџерски тим со години на сектор искуство.Ние затоа се среќни дека тие се избрани Finnplay да им обезбеди на своите бренд е клуч за технологија магацинот." Morten Østberg, генерален Директор на OneBet, рече: "Ние сме среќни да работат со Finnplay за лансирање на OneBet обложување спортски бренд.Нивното решение се овозможува на нашите бизнис да понуди низа на обложување производи кои денес спортски bettor барања.Како дел од нашето лансирање стратегија, OneBet има потпишано мулти-годишен договор како ФИА Светскиот Рели Шампионат е официјален спортски обложувања партнер, кој ќе ја видите уникатната и ексклузивни содржини достапни од OneBet веб-сајт напојува со Finnplay технологија магацинот.Ние со нетрпение очекуваме да на нашите започне и да плодна и продуктивна соработка со Finnplay." За Finnplay Основана во 2008 година, Finnplay е во приватна сопственост фински-базирани игри платформа на услуги, која е специјализирана во игри прилагодени решенија за интернет и мобилни игри индустрија.За повеќе информации на компанијата, ве молиме посетете ги веб-сајт.За OneBet тимот зад OneBet, има долгогодишно искуство во motorsports, маркетинг и обложување blackjack best odds in casino.

OneBet е компанија во Брзање Забава Група.Основана во 2017, OneBet е еден од највозбудливите нови коцкање сајтови денес.Со нејзиното партнерство со ФИА Збор Рели Шампионат, OneBet ќе обезбеди нови и свежи коцкање можности, во обем никогаш не видел.За повеќе информации на брендот, ве молиме посетете ги веб-сајт.За дополнителни информации, ве молиме контактирајте Erkki Nikunen, Finnplay Телефон: + 358 40 71 54 486 E-mail: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre шансите на црно и црвено на рулет.