она што на опфатот во дијамант казино heist

колку чини една казино треба да плаќаат од

ШЕФ Гејминг Студиото неодамна потпиша договор за интеграција на игри предвидено од страна Betsoft Игри компанијата со ШЕФ Платформа.Од сега па натаму, секоја Betsoft игра може да бидат додадени на некој ШЕФ Платформа базирана на казино во неколку минути.Ова е голема шанса да се интегрираат ваквите популарни игри како Алчен Гоблини, WhoSpunIt, Точно Шериф, Под Креветот и многу други модерни видео-слотови.За разлика од слот за игри, Betsoft, исто така, нуди голема колекција на маса игри, класичен слотови, видео покер и нула картички.Антон Chibisov, ШЕФ Гејминг Студиото Раководител на Маркетинг, го коментираше неодамнешните договор: "Уште една успешна интеграција со водечки игра услуги е брзо и лесно.Во оваа фаза, ШЕФ Платформа оправдува сите напори направени од 100%." ШЕФ Гејминг студиото директори информира дека платформата е веќе интегриран со голем број на играта услуги и се повеќе се доаѓа.Каталина Lukianenko, Раководител на Развој на Бизнисот на ШЕФ Игри, коментираше на интеграција: "Ова беше мудар и добро мисла потег, ние сме долго и долго и продуктивни историја на соработка со Betsoft Игри, и ние сме среќни да се истражуваат нови можности повторно заедно." За дополнителни информации ве молиме контактирајте не на: Contact: Антон Chibisov, Виш Продажби BGS; e-mail: [email protected] Телефон: +372-824-68353 За ШЕФ Гејминг Студиото BGS е иновативен iGaming инвеститорот, обезбедување разни игри производи, онлајн казино платформи и други iGaming решенија кои ќе доведе вашиот iGaming проект до врвот.Компанијата е основана во 2015 година и од тогаш успеавме да стане висока класа аргументи во развојот на казино игри и платформи, клиент сервис за поддршка, стратешки маркетинг, консалтинг, филијалата на партнерство и сите други важни елементи кои можат да бидат поврзани со iGaming сфера.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre она што на опфатот во дијамант казино heist.