може некогаш победи коцкање

ultimate texas holdem poker app

Игри Иновации Group Inc може некогаш победи коцкање. (СВИРКА) има потпишано договор со BetIt Операции Ltd.(BetIt), еден од главните оператор кои ќе мигрираат на целата своја казино и спорт нудење на СВИРКА е iGaming Cloud платформа услуга (мвк) ultimate texas holdem pay table.

BetIt беше основана во 2013 и тоа е придонес Казино и Sportsbetting низ три брендови; Thrills.com, Kaboo.com и SuperLenny.com и е лиценцирана од страна на велика БРИТАНИЈА Игри Комисија и Малта Игри Орган.Брендовите се разликуваат преку современи и релевантни кориснички интерфејси (UI) ориентирани околу "Gamification"-техники.Како таква, групи технички профил е во голема мера компатибилен со iGCs следната генерација игри на среќа софтвер, фокусирајќи се на вистинскиот пат податоци способности и ангажирање на механизми за крајниот корисник.Преку овој договор, iGamingCloud е понатамошно воспоставување својата позиција како преферирана решение за врвни iGaming оператор ultimate texas holdem perfect strategy. BetIt се очекува да мигрираат нивните брендови на меѓувладината конференција во октомври 2016 година, а вкупниот годишен придонес на меѓувладината конференција платформа се очекува да биде во износ поголем од 1 милион ЕВРА.Ова е 17-ти меѓувладината конференција договор и најголемиот внесени во досега.Извршниот ДИРЕКТОР на Робин Полињата за коментари;"BetIt Група skyrocketed врз сцена преку лансирањето на Возбудливиот и SuperLenny.Тие имаат бидејќи се стекна со репутација за нивната совршеност во дизајнот, пред крајот на иновации и маркетинг.Овој договор ја демонстрира дека меѓувладината конференција платформа е привлечна за постојните iGaming компании со значителни приходи и тековните операции, како што е за најдобри на раса стартап во индустријата." Томас Backman, извршен ДИРЕКТОР на BetIt Група коментари; "Ние се по меѓувладината конференција од раните денови, бидејќи знаевме дека тие имале многу силен тим во место.Платформа е изграден на модерната технологија и со иновации во својата суштина која ни одговара совршено, бидејќи ние, исто така, верува во иновации и туркање на границите на она што се гледа како на добар Казино и Sportsbook искуство.Ние сме сигурни дека ние, со помош на меѓувладината конференција, ќе бидете во можност да испорача уште подобро искуство и производ за нашите клиенти." меѓувладината конференција е cloud базирана платформа која нуди широк спектар на услуги за iGaming оператор.Има потенцијал да се игра за промени за пошироката заедница на iGaming индустрија како и на нејзините три основни функции се да се елиминираат технолошки тесни грла, да ги намали трошоците и да се зголеми технолошката способност за операторите и бела labels слично.За СВИРКА: Игри Иновации Group Inc.е важна коцкање решенија и интерактивна забава на услуги.Групата нуди врвни Cloud базирани Услуги и B2B Перформанси Маркетинг, и поседува B2C коцкање оператори што нудат игри од најдобрите-на-раса добавувачи преку онлајн спортски обложувања и казино индустријата.Игри Иновации Група работи надвор од Малта и се наведени на Осло Берза под тикер симбол "СВИРКА".Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre ultimate texas holdem poker app.