онлајн казино без минимум депозит канада

iba моб слот беше ist das

Водечките iGaming агрегатор платформа на услуги и казино игра студио Stakelogic, , е преземање на голема победа пресрет на следното ниво со Мистерија Капка, најновите блокбастер насловот за да ги напуштат својата производна линија.Тајната Капка карактеристики никогаш не го видел-пред бонус круг каде што играчите им се дава шанса да се откажат од топката и да се коцка каде што тоа се случува да се земјиште за шанса да победи до 16 Слободен Врти.Тоа исто така може да се пофали Проширување Ленти, Множители и опција да се Купи Бонус.Слот зема 5x3 ролна формат со 243 начини да се победи со сите се вртат.Ова издание седи на високо крајот на нестабилноста скала и испорачува максимална победа мултипликатор на 50,000 x играчот е оригинална влог.На Слободен Врти бонус е активен кога сите репортажите се прошири на 6 текот на база на игра и награди 5 Слободен Врти.Играчи потоа се даде опција да играат комар нивните Слободен Врти со Мистерија Drop функција за шанса да победи до 16 Слободен Врти.Ако играчите да изберат да се Коцка нивните Слободен Врти pinball игра одбор се појавува, и играчите мора да изберете една од три позиции од кои може да се откажат од топката.Топката потоа одбиени околу додека не падне во една од седум делови претставуваат Бесплатни Игри, кои ќе бидат наградени.Максималниот број на Слободен Врти на располагање е 16, но играчите исто така се кандидира на ризикот од губење на нивните Бесплатни Игри ако топката паѓа во дел со "X".Пред Слободен Врти бонус игра надвор, на ролна матрица се проширува од 5x3 да 5x6 онлајн казино без минимум депозит канада. Повеќекратен се применува на сите победи – почнува во x2 и се зголемува од +1 за секоја победа дека земјиште и од +4 ако репортажите се прошири на нивните max 5x9 изгледот.Додека Слободен Врти се активни, Мистерија Симболи може да земја по случаен избор и ќе се трансформира во плаќаат комбинација на симболи за уште повеќе голема победа потенцијал.Тајната Пад, исто така, е закопчан до Stakelogic иновативниот Супер Удел функција.Ова им овозможува на играчите да се постави страна влог да го зголеми шансите на бонус игра предизвикувајќи.Во овој случај, по случаен избор губење на спин Слободен Врти бонус е активен.Ако тоа е малку премногу мистеријата за една игра, не грижете се.Тајната Капка исто така има опција за играчите да уживаат во некои сигурност преку Купи Бонус опција.За x75 својот влог, или x150 со Супер Удел активни, тие можат да одат директно на Слободен Врти бонус и да уживате во пет Слободни Игри.Играчи, исто така може да се Коцка нивните добивки; тие или може да се коцка на картичката боја или картичката одговараат и ако тие се погоди правилно нивните победи ќе се множи со x2 или x4 соодветно.Олга Bajela, CCO на Stakelogic, рече: "Врз лицето на тоа, Мистерија Капка изгледа како прилично едноставна игра, но под хаубата тоа е преполна со smart математика и сложени механика дизајниран да испорача високо испарливи, многу возбудливо играч искуство." "Тајната Drop функција е особено возбудлива, градење на друго ниво на очекување во игра играчи чекаат да видат дали нивните Слободен Врти коцка има се исплатеше.Потоа, тука е нашиот иновативен Супер Удел функција која зема голема победа потенцијал да на следното ниво." "Како што вели поговорката, изгледа може да се залажувам и со Мистерија Капка имаме една игра која изгледа сензационално, а исто така обезбедува уникатен игра." онлајн казино без минимум депозит.