како дилери се справи blackjack

саундтракот на филмот казино

Доналд Трамп е многу нешта, му се јавите сакате сакате, човек знае како да привлече толпа.Трамп е Мис Универзум Церемонија во Лас Вегас е намалувањето на рејтингот годишно, луѓе едноставно не се грижат за убавината квинс колку што еднаш не, тоа е, освен ако тие се ангажирање во threesomes или правење на секс, еротски, ленти, но потоа, оние девојки обично се outcast-ед и одземени на своите круни, тоа не чини право.Ако постои една универзална маркетинг концепт кој е воспоставена овие денови, тоа е дека СЕКСОТ ПРОДАВА!Трамп одлучи да се направи радикални промени на Мис Универзум традиција и сосема искрено, сите црвено-крвав мажите треба да совет нивните капи На Доналд.Трамп ја донесе плен и убавината се врати на Мис Универзум Церемонија и тој тоа го направи релевантни повторно.Луѓето се зборува за церемонија и тие се наместени за да се види тоа.Зошто?Добро, Трамп зачинети до еден допир повеќе од малку.Она што го прави секој човек навистина сакате да видите кога станува збор за кралици на убавината?Ако ти рече елегантен девојки во ноќта наметки давање запишам кво одговори на прашања, ја добиете вашата глава и сл.Мажите сакаат да видат на месо.Едноставно, ние сакаме да ги видите најубавите и најсекси девојки на планетата гол, нека не е дете на самите себе.Трамп знаеше за тоа, тој веројатно се чувствува на истиот начин, и тој го стори нешто околу тоа.Телото сликарство на голи убави девојки, има неколку нешта во овој свет, кои се повеќе пријатен за око.Трамп го направи тоа да се случи во Мис Универзум Церемонија, и искрено, светот е подобро место за тоа.Секако, Трамп е маркетинг стратегија беше се сретна со опозицијата од тесни големо количество и traditionalists, но не е секоја добра идеја?Додека Мис Мексико, Jimena Navarrete може да се повлекла со 2010 Мис Универзум круна, овие СЕКСИ Девојки се сите добитници во мојата книга.Без оглед на она што критичарите може да се каже, Трамп е тактика беа голем успех со кој било човек стандарди.Тој ни го даде она што навистина сакав.Она што човекот може да искрено да каже дека не сака да види демократија слики на Мис на САД кандидати или најмногу прекрасни девојки во вселената, се опфатени во ништо, но тенок слој на телото боја?Ми покаже дека човекот, и јас ќе ви покажам лажго.Браво Г-Дин Трамп, Браво.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како дилери се справи blackjack.