најголемите покер сајтови во светот

разбојник казино mots стрели

Зголемувањето на ѕвезда во индустријата, Реката iGaming, партнери со Nolimit Град Друг договор објавувањето од страна на Шведска-Малта базирани софтверски услуги кои доаѓаат по последните вести на слави својата 5-годишна роденден најголемите покер сајтови во светот. Nolimit Град победи нови пријатели и да стане многу популарна за иновативни и свеж производ suite која се издвојува во зафатен пазар, продолжува постојано темпо на раст и вози за извонредност.Договорот утврдени со Реката Игра Работење (оперативни поделба на Реката iGaming) ќе видите и двете страни се приклучат на силите во раните денови, иако тоа подразбира дека и двајцата се веќе обезбедени се во истакната позиција – овации се почитуваат од индустријата врсници и конкурентите слично.Реката iGaming се започна во врата и да воведе нови правила на правилникот.Тие започна годината на високо-белешка со воспоставување возбудлива бренд кој оди со www.vegascasino.com,, исто така, постигнување на MGA лиценца во процесот.Не се доволно за амбициозна компанија, тие се стекнале 70 отсто од акциите во велика БРИТАНИЈА онлајн казино B2C бизнис на Игри Сфери и да се воспостави непосреден присуство во велика БРИТАНИЈА пазарот.Ова е само почеток за Реката iGaming, но тие ветувањето да им помогнам на границите и постојано иновирање и изградба на нови брендови – Nolimit Град игри ќе бидат достапни на нивните водечки сајт и нивните играчи ќе уживаат наслови како што се; Зандана Потрагата, WiXX, Топло ги Поттикнеме и Тесла вклучуваат динамика.Малколм Mizzi, Раководител на Продажбата на Nolimit Град, додаде: "моментот кога сфатив што голем тим од стручни и искусни лица се извршува на нивното шоу во текот на Реката iGaming, јас веднаш знаеше дека ние треба да се работи со нив.Тоа е со големо задоволство, дека ние го објави овој договор и ќе имаат можност да растат заедно" Ismael Diagne, Главен Оперативен Директор на Реката iGaming, изјави:"Наоѓање на вистинскиот партнер и да бидат способни да работат внимателно заедно е клучно за нас!Ние сме возбудени да ги здружи силите со иновативни казино услуги како Nolimit Градот, како тие несомнено ќе се зајакне и да се зајакнат нашите вкупно игри предлог за место на пазарот." За Nolimit Град Nolimit Град е Стокхолм-базирани онлајн казино платформа и игра инвеститорот, нуди високо-квалитетни содржини и на услугите на операторите од целиот свет.Компанијата е дизајниран и развиен од својата платформа во куќата од земјата-up; воспоставување силен и моќен мотор кој може да се земе големи количини на игра и социјална интеракција во својот чекор, на двете десктоп и мобилни.Тоа е заедно да иновативен back office и бонус toolbox, овозможувајќи one-stop shop за нашите партнери.Тоа е многу флексибилен, и може да биде приспособена на индивидуалните оператор барања и потреби.Ние имаме некои од најпаметните умови и уметнички таленти во индустријата; луѓе страстни за коцкање и технологија.Тие ни помогнаа да се создаде портфолио пука со забава и ангажирање на игри за двете казино и лотарија оператори, вклучувајќи Октоберфест, Простор Аркада, WiXX, Кујна Драма: BBQ Журки/Суши Манија и се Обложуваат на Покер.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre најголемите покер соби во светот.