покер messina

21 prive казино слободен врти

1-ви Март 2018 – Omni-канал слотови специјалист Игра ' n ОДЕТЕ ја потврди својата меѓународна регулаторна моќ со три номинации на Глобалната Регулаторна Награди 2018, воден од Коцкање Согласност.На поширок тим за усогласеност е shortlisted за Во куќата Советник/Правен Тим на Годината, Jemal Sudra, Игра ' n ОДЕТЕ на Техничките Согласност Службеник е наведена за Усогласеност Службеник на Годината, а неговата Техничка Усогласеност & Безбедност на Информации Службеник Deion Вилијамс ќе гледам да победи на Податоци лицето надлежно за Заштита на Годината категорија.Овие номинации дојде на грбот на Игра ' n ОДИ успехот во работата со регулаторите во различни територии беспрекорно да го потврди и да ги интегрираат своите производи во локално licenced оператори.Игра ' n ОДЕТЕ се бараат за да биде најсилниот на услуги за да регулирани пазари и е на континуирана задача да го прошири своето истражување.Со неодамнешните зголемувања на Шпанија) и Колумбија, својата листа на регулиран пазар придонеси сега достигнува повеќе од 15 јурисдикции ширум светот.Игра ' n ОДЕТЕ е беспрекорна регулаторната евиденција е изграден на својот тим од стручни правни и усогласеност специјалисти, сите од нив има огромно искуство во работа во сите области на правната и усогласеност сфера.Своите напори за да се обезбеди усогласеност преку својот широк спектар на софтверски производи и услуги за гејминг индустријата им се овозможи на купувачите да има мир на умот да ја испорача на своите клиенти целосно во согласност производи во повеќе регулирани пејзаж.Јохан Törnqvist, извршен ДИРЕКТОР на Игра ' n ОДИ, рече: "Овие номинации се потврди нашата ингеренциите на се водечки снабдувач на регулирани територии.Ние сме биле активни во градењето прва класа правни и тим за усогласеност која може да се справи со се развива rigours на меѓународната правна пејзаж и тоа е одлично да се препознаат во оваа стратегија покер messina. "Категории ќе биде крајно оспорувани, но сум го видел на дело нашите правни тимови, дали од прва рака и конкурентите ќе биде тешко-наметнува да бидат повеќе вклучени во процесот и ефективни во неговата имплементација, осигурувајќи нашите содржини беспрекорно се интегрира со клиенти низ целиот свет." За Игра 'n ОДИ Игра' n ОДЕТЕ е наградуван снабдувач на висок квалитет на игри содржина на многу од светските водечки казино брендови.Нивните вистински omni-канал решение може да се прилагодени да одговараат на потребите на поединецот онлајн и земјиште-базирани партнери, без оглед на географските, регулаторни или пазар-специфични барања.Нивните игри се развива во HTML5 да се обезбеди подобрено корисничко искуство на сите уреди и оперативни системи.Тие се дополнети со супериорен back-office администрација алатки кои обезбедуваат експанзивна известување и маркетинг способности, обезбедување на оператори се опремени за да се обезбеди крајната игри искуство.Добавувачот е признаен со IGA Слот Услуги на Годината 2017 2018 и наслови.За повеќе информации за Игра ' n ОДИ, кои имаат канцеларии во Шведска, Малта, Унгарија и велика БРИТАНИЈА, ве молиме посетете ја https://www.playngo.com viale сан мартино.

Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre покер сретна со вистински пари онлајн.