диви казино без депозит бонус кодови

што се покер раце

Светски лидер во индустријата и лотарија индустрии, Научни Игри Корпорација (NASDAQ: SGMS) ("Научни Игри" или "Компанијата") неодамна објави дека тоа е добитник на три врвни признанија, вклучувајќи го и престижниот "Земја-базирани Снабдувач на Годината" Награда, од 4-та Годишна Глобална Игри Награди се одржа во Лас Вегас во 2017 Глобалната Гејминг Expo (G2E).Шеесет судии од индустријата, во светот, да гласаат за кои тие сметаат дека да се биде најдобар земјиште-базирани игри снабдувачот во признавање на услуги и производи иновации за доделување на посакувана "Земја-базирани Снабдувач на Годината" Награда.Научно-Игри' WILLY WONKA ЗЛАТНА БИЛЕТ™, исто така, ја зеде дома 2 Место на "Земја-базиран Производ на Годината." Мулти-држава поврзани на услугата за инстант игра е создадена во партнерство со Ворнер Брос (warner bros Потрошувачки Производи.Наградата почести технологии, карактеристики и опрема, кои се направени за подобар игри искуство.Имајќи го надмина $328 милиони евра во продажбата на мало, како и на Октомври диви казино без депозит бонус кодови. 6, 2017, речиси два милиони втора шанса записи, WILLY WONKA ЗЛАТНА БИЛЕТ е досега започна од 12 U кои се рацете на покер.

игри на среќа, со дополнителни четири доаѓаат.Лас Вегас-базирана компанија, исто така, доби третото место нод во 2017 "Дигитален Производ на Годината" категорија за својата Тајна Дедо Втора Шанса Цртежи; промоција создадени за Пенсилванија Лотарија.Наградата признава иновации или карактеристики кои се направени подобро интерактивни игри сектор.Поставување на индустријата евиденција, во Пенсилванија, на празникот промоција надмина $40 милиони евра во продажбата на мало со 15.8 милиони онлајн записи, 65 проценти од нив преку мобилен стан.Извршен ДИРЕКТОР за Научни Игри, Кевин Sheehan, рече компанијата имаше чест да ги прифати трите награди форма нивните "драги гејминг индустријата колеги." Тој продолжи да се каже, "Ова признавање одразува 100% посветеност на иновации нашата компанија има strived за минатата година", според соопштението која рака е најдобар во покер. Sheehan се заблагодари на панел на 2017 Глобалната Гејминг Награди и увери дека тие ќе продолжи својата мисија да им обезбеди на играчи од целиот свет со најдобрите во индустријата за забава искуства.Научни Игри освои највисоката награда во 2016 година, заработка на "Земја-Базирани Игри Иновација на Годината" на Глобалната Гејминг Награди.Компанијата, исто така, може да се пофали се финалист за "Дигитален Производ на Годината," "Казино Производ на Годината" и "Земја-Базирани Индустрија Снабдување на Годината." што се покер раце.