кои купиле на песок казино

казино rue од омилените лион

Take5 содржина да биде интегриран во Twelve40 платформа Џерси, 1 февруари 2018: Водечки лотарија и инстант победи платформа на услуги Twelve40 се согласи на договор со Spiffx за интегрирање на услуги е Take5 содржина во неговиот комерцијален платформа.Иновативни живеат фудбалско обложување наслов, Take5Live, дава играчи можност да облог за тоа дали ќе има една цел во одредени натпревари во рамките на следните пет минути.Сите облози се помири веднаш, ако гол се постигна во рамките на пет минути временски период.Најџел Renouf, Развој на Бизнис, Директор на Twelve40, рече: "Градење на жалбата на нашата платформа со најновите и иновативни игри е приоритет за Twelve40, и ние сме среќни да бидат во можност да се воведе Spiffx е уникатен Take5Live насловот за да нашите оператори за прв пат кои купиле на песок казино. "Динамична и брзо се движат природата на модерниот фудбал е совршено одговараше со интуитивен кориснички искуство на Take5Live.Ние сме сигурни дека тоа ќе се докаже хит со сите нашите партнери".Ленарт Gilberg, Постапувајќи извршен ДИРЕКТОР и Директор на Spiffx AB, рече: "Ние сме посветени на проширување на нашата глобална стапало, и Twelve40 се совршен партнер со кого да расте на нашиот дофат. "Twelve40 биле голема за да работат со текот на овој интеграција, и ние со нетрпение очекуваме да работат тесно со нив во долго и наградува односи." Договорот понатаму се протега на содржината нудат преку Twelve40 платформа, откако потпиша договор за да се интегрираат VSoftCo е целосен пакет на virtuals содржина во декември 2017 казино rue de la медлин besancon. Twelve40 испорачува клуч на рака лотарија и инстант победи игри решение што се нуди сигурен флексибилност и брзина на пазарот, дополнување оператори во светот, вклучувајќи игри на услуги Loto Систем во Мексико.За повеќе информации на оваа порака, или да се организира едно интервју, ве молиме контактирајте со Том Луис, на Плоштадот во Воздух на 020 3586 8257 или [email protected] За Twelve40 Twelve40 обезбедува комплетна клуч на рака платформа решение, идеален за бела етикета или нови оператори, како и постојните хартија ticketed или онлајн оператори преку едноставен, без мака интеграција.Регулирани во Џерси, а со цел јакнење на клиенти со иновативни лотарија и игри за забава, Twelve40 е лотарија платформа е зад себе голем број на реномирани услуги во целиот свет казино rue de la grange.

Twelve40 е пореметување на лотарија на пазарот со прогресивни забава бара нови генерации, и како дел од оваа evolvement имаат неодамна развиена blockchain основа, cryptocurrency от игри лотарија казино rue од омилените лион. Twelve40, исто така, нуди широк избор на лиценцирани инстант победи игри, како и за трети лица наслови, преку серија на интеграции со водечките провајдерите на софтвер.За Spiffx На Spiffx група е шведски базирани на технологијата на компанијата specialising во шансите движење и хибридни игри.На Spiffx група се развива и нуди брза и забавна хибрид игри во сите сегменти на спортски обложување и коцкање.Тој е креатор на "Take5" suite обложување на спортски игри каде што играчите можат да облог на во-игра спортски настани користење на забавни веб апликации доверливи онлајн казино малезија обложување долина. Spiffx е регулирана и во различни јурисдикции.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre доверливи онлајн казино малезија листа.