Skycity онлајн казино се регистрирате

планирање на покер поени за да часа

GVC сега ќе има нови игри содржина за да обезбеди операторите благодарение на ново партнерство со Прагматични Игра.Игри содржината ќе бидат обезбедени преку портфолио на Прагматично со повеќе од 80 HTML5 слот наслови за да биде додаден на таквите брендови како PartyCasino и bwin.Според g3newswire.com, GVC ќе започне нуди портфолио на Прагматично игри во почетна фаза на сајтови што е наведено погоре, како и на Gamebookers.Игри да се додаде вклучуваат како слот титули, како Кралица на Злато, Топла Safari, 7 Мајмуни и Волкот Злато.Раководител на Содржина на GVC, Енди Whitworth, го коментираше новиот партнерство со која се наведува дека компанијата е секогаш во потрага по добар квалитет казино игра содржини за корисниците и тие се среќни да додадете Прагматични Игра на GVC пати.Компанијата е импресиониран со перформансите на слот за игри, како и редовна достава на игри, за сите на кои им помага да се задржи чекор со побарувачката на играчите и да остане пред конкурентите.Прагматични Игра Раководител на Развој на Бизнисот Yossi Barzely коментира како и во која се наведува дека компанијата е многу возбуден да се во можност да се постигне договор со GVC и се уверени дека игрите ќе се ужива од страна на нивните клиенти. skycity онлајн казино се регистрирате.