ѕвездата голд коуст казино сместување

е четири правец на казино во нови бивол мичиген затворени

Онлајн оператори 188BET се качил во живо на Microgaming е MPN покер мрежа ѕвездата голд коуст казино сместување.
На sportsbook и казино фирма се прошири нивните онлајн присуство, со додавање на покер на нивната интернет нудат, со што се поттикнува нивните постоечки односи со давателите Microgaming ѕвездата голд коуст казино чипови. 188BET претходно интегрирани Microgaming-напојува Quickfire назад во септември 2011 година е четири правец на казино во мичиген се отвори. На ребрендиран MPN, претходно Microgaming Покер Мрежа, беше лансиран кон крајот на минатата година и вети понатамошна нови signings во наредните недели е четири правец на казино во нови бивол мичиген затворени. 188BET генерален директор Најџел Пејач рече: "Со лансирањето на покер на MPN, 188BET стана one-stop-shop за играчите, нудејќи сите опфаќа спектар на обложување производи." Лидија Melton, шеф на мрежа игри во Microgaming, додаде: "188BET е еден од Азија и Европа врвот онлајн игри сајтови, и ние сме убедени дека прилог на покер да 188BET портфолиото ќе резултира во многу корисни односи и за двете страни." е четири правец на казино во нови бивол затворени.