како да се биде среќен во коцкање

најдобри во слот монахот windwalker легендарниот

26 јули 2017 – Сингапур:најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја, ЕДЕН Шампионатот™ (ЕДЕН), има само најави блокбастер емитува партнерство со Claro Спорт, мултимедијална спортски информации платформа која служи латинска Америка, со исклучок на Бразил.Договорот е поставено да овозможи Claro Спортски пристап до ЕДНА Првенство содржина, како и достава на телевизија настани што се одржа низ Азија преку своите латинска Америка канали како да се биде среќен во коцкање. Chatri Sityodtong, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на ЕДНА Првенство, изјави: "ЕДЕН Шампионатот е горд да го објави нејзиното партнерство со спортската мрежата, Claro Спорт како да се биде среќен во покер.
Claro Спортот е еден од најголемите платформи за спорт на мултимедијални содржини во латинска Америка со достигне, која го опфаќа целиот регион, како и на меѓународно ниво да домови низ целиот свет.Ние сме возбудени во можностите на оваа неверојатна можност подароци, а ние не можат да чекаат да се донесе вистински боречки вештини акција за фановите во латинска Америка." Claro Спортски е спортски мултимедијални мрежа која нуди содржини преку интернет и платена телевизија, емитување на различни програми 24 часа на ден.Компанијата е основана од страна на латинска Америка милијардер бизнисмен Карлос Слим Helu и има претходно стекнати преноси на Олимписки Игри Сочи 2014 и во 2016 година Олимписките Игри во Рио де Жанеиро.Различни програми се нудат вклучуваат светското првенство бокс, фудбал, кошарка, и голф, меѓу другите.Хозе Антонио Aboumrad, извршен ДИРЕКТОР на Claro Спортот, изјавил: "Овој сојуз со ЕДЕН Шампионатот ќе ни овозможи да се прошири Claro Спортски содржини придонеси за латинска Америка публиката, особено со спорт дека секое време има се повеќе и повеќе фанови." ЕДЕН Шампионатот е најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја и најголемите медиуми емитува во Азија, емитувана на потенцијалните 1-милијарда гледачи во текот на 128 земји.Со талент базен од најголемите боречки уметници од целиот свет, вклучувајќи ги и латинска Америка, ЕДЕН Шампионатот постојано се доставени квалитетни содржини.За повеќе надградби во ЕДЕН Шампионатот, ве молиме посетете ја www.onefc.com следете нè на Твитер и Instagram @ONEChampionship, и да ни се допаѓа на Facebook.За ЕДЕН Шампионатот™ ЕДЕН Шампионатот е најголемиот спортски медиуми сопственост во Азија историја.Со седиште во Сингапур, на светот повеќето возбудлива мешани боречки вештини организација домаќин на најголемиот спортски забава настани низ Азија кој најдобро Азија мешани боречки уметници и светски шампиони, сите потпишан до ексклузивни договори, на најголемиот медиуми емитува во Азија.ЕДЕН Шампионатот ќе се емитува на повеќе од 1 милијарда гледачи низ 128+ земји ширум светот со некои од најголемите глобални радиодифузерите, вклучувајќи ФОКС Спорт, Setanta, МНК, Астро, Thairath ТВ, ABS-бибиси арапски, TV5, MYTV, HTV, OSN и повеќе.За Claro Спортски Claro Спортски е мултимедијална спортски информации платформа во латинска Америка, кој обезбедува голема количина содржина меѓу милиони гледачи кои следат сите активности преку Интернет и да платат ТВ.Успехот на Claro Спортски беше од такви размери што тоа е платформа која донесе Сочи 2014 Олимписки Зимски Игри и Рио де Жанеиро 2016 Година Летните Олимписки Игри да се Континентот.Медиумите Контакт: Loren Мек, ЕДЕН Првенство (e): [email protected] (м): +65 9771 5617 @LorenONEFC Ренато Флорес Cartas, Claro Спорт (e): [email protected] (м): +5215554339019 @RenatoFloresC Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се мбс казино член.