кога ќе казино аризона се отвори

zasady gry poker teksas holdem

Valletta, Малта – Betsoft Игри ќе се прошири своите Европски достигне понатаму во Белгија, потпишување на содржината на договорот за партнерство со утврдени multi-channel казино Supergame.Договорот е сеопфатна, обезбедување на интеграција на широк спектар на Betsoft наслови кои се во согласност со Белгискиот Игри Комисијата онлајн прописи.Со седиште во Antwerp, Supergame изграден својата репутација во земјата-врз основа казино во текот на неколку децении, пред да влезат во Белгија е цврсто-регулиран онлајн пазарот во 2013 година кога ќе казино аризона се отвори.
Од тогаш, операторот има себе се разликуваат од конкуренцијата преку заложба за светска класа за поддршка на корисниците и акцентот на казино корисничко искуство.Како Б+ лиценца носителот, одредени ограничувања важат за содржината што Supergame може да понуди да се Белгискиот играчи, како Annamaria Anastasi, Маркетинг Директор за Betsoft објаснува: "Белгискиот регулиран пазар е комплексен, со различни лиценца групи кои го уредуваат начинот на игри може да се промовира и да се одигра.За Supergame, ова значи пронаоѓање на содржина партнер кој е темпераментен и доволно искусен за да се направи чувствителни корекција на основната механика, теми и функции, за да се осигура дека нивните игри се во согласност со регулативите и резонираат со регионот играчи." Договорот, исто така лежи основата за идните Betsoft игра интеграции, со дополнителни содржини исто така се прилагодени за Белгискиот пазар кога ќе казино del sol отвори повторно. "Работи со Betsoft, ќе почувствувате веднаш дека тие се многу професионална компанија," вели Manou Coutard, Продукт Менаџер во Supergame кога ќе калифорнија покер соби се отвори.
"Нашиот тим се големи фанови на Betsoft игри за некое време.Нивните наслови се визуелно запрепастувачки, и нивните 3D уметност е меѓу најдобрите во бизнисот.Но повеќе од тоа, ние бевме воодушевени да најдете партнер способни за прилагодување на нивната содржина да одговара на нашите специфични барања.Ние сме убедени дека Betsoft ќе им помогне на воздигне нашата казино на следното ниво." За Betsoft Игри: Betsoft Игри се развива иновативни казино игри за десктоп и мобилни.Нејзиното портфолио од повеќе од 190 RNG наслови достигне играчи преку партнерства со многу iGaming индустрија водечките оператори.Под SLOTS3™ банер, Betsoft е подигање на играчите очекувања; овие cinematic, вистина-3D слотови мешавина брза, пријатна игра со аудио-визуелна совршеност повеќе типични за филмови и видео-игри.Рана entrant да мобилни игри, Betsoft започна Того™ колекција во 2012 година zasady gry poker teksas holdem. Неодамна, Betsoft откри Shift™ средина, која ги поддржува навистина крос-платформа за развој во исто време како и зголемување на ефикасноста, драстично намалување на големината на датотеката и насочување на интеграција.Казино Менаџер, Betsoft е сеопфатна back-office платформа, ролни известување, менаџмент, маркетинг, промоција и администрација во една огромна пакет zareba 4 slot crimping tool. Betsoft е со седиште и дозвола да работат во Малта, и има дополнителни лиценци во Романија и Curacao.Контакт [email protected] или посета www.betsoft.com за општи информации и проверки.За прес и маркетинг-проверки, е-пошта [email protected].Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre zasady gry ko ci poker.