преземете zynga покер apk за android

hokuto не кен слот машина

Во понеделник Навечер Фудбал шефовите на нацијата капитал за matchup на неколку екипи кои доаѓаат во прикажана во вечерните игра со прашањето марки.Вашингтон бара првата победа во сезоната, додека Чикаго Мечки се бара да се менува бројот на вртежи до нападот.Излетаат дива, во последен втората Недела Два победа на патот на Денвер, Мечките се фаворизира.Сепак, линии како на неделата попладне се сите над местото.На Цезар, Мечките се забележување на т.н " 5.5 поени за Redskins.Тоа е пет-точка се шири на Вилијам Хил, додека DraftKings дава Кожите за 4,5 поени. FanDuel листи на Мечките, како само четири-точка омилени преземете zynga покер apk за android. Oddsmakers очекува двата тима да се борат offensively, барем од поени перспектива.Цезар и Вилијам Хил листа на over/under на 41, додека FanDuel нуди тоа на половина-точка повисока.Над/под во DraftKings е 40.5 преземете zynga покер apk најновата верзија. Функционирање е поставен за 8:15 ЕТ часот, со ESPN емитување на игра.Клучот на играта ќе биде дали Вашингтон одбрана може да ја засили својата игра и да се стави притисок на Мечки одбранбен Mitch Trubisky.Трета година starter има мачеше доста во првите две игри hoki слот 88 најава мобилен.

Trubisky е фрлена за само 348 метри во Носи првите две игри.Неговата 58.3 проценти завршување стапка е меѓу 27 quarterbacks.Тимови се blitzing и предизвикување на поранешниот прв круг нацрт избере да се брза повеќе.Преку првите две игри, тој мораше да се брза 18 пати.Минатата сезона во 14 започнува, тој беше под притисок само 59 пати.Сепак, Redskins полагање одбрана спаѓа во редот на МАК е најлошото преку првите две недели.Тие го успеа само шест хитови на quarterbacks, со само две вреќи.Спротивната quarterbacks имаат завршено 78.3% од нивните поминува против Вашингтон одбрана, втор највисок процент во лигата.По поразот на Далас минатата недела, Вашингтон тренер Џеј Gruden опишан неговиот тим е одбрана како "ванила" во првите две игри.Ова не е она што го предвидов," linebacker Jon Bostic рече hokuto не кен слот машина. "Но, ова е зошто ќе се регистрирате на играта: катастрофа што е во него.Тоа не е за нас се случува во и затворање или ставање нашите глави надолу.Ние се уште доби 14 повеќе, и ние мора да се земе една игра во исто време.Ние мора да се задржи сите наши нога напред." Загуба во понеделник навечер ќе се стави на Redskins во 0-3 на сезоната и ќе се стави на главни crimp во нивните надежи да се направи плејофот оваа сезона.Иако имаше прашања во врска со Мечки одбранбен, Redskins одбранбен Случај Keenum е еден од светли точки за Вашингтон преку првите две недели.Неговата 300.5 полагање дворови по игра редови 10-ти во лигата, и неговата пет полагање touchdowns се четврто најдобро.Сепак, тој се соочува со Мечки тим во понеделникот навечер дека спаѓа во редот на најдобрите одбрана во МАК.Само три екипи имаат дозволено помалку дворови од 585 Чикаго е дозволено во првите две недели.Недостатокот на одржлива основа игра може да haunt Вашингтон се движи напред hoki слот 88 рег мобилен. Gruden планира да ја користите Derrius Guice како и нивните доведе трчање назад, но раскинат менискус на десното колено значи дека тој е надвор на неодредено време.Адријан Peterson доби почетокот од минатата недела.Додека тој се упатиле за повеќе од 1,000 метри минатата сезона, Peterson е 34 години.Активни за прв пат оваа сезона, тој доби само 25 метри на 10 носи минатата недела..