е четирите ветрови казино нови бивол затворени

сите u може да се јаде круна казино

Канада е Intertain Група вели дека тоа ќе rebrand како Jackpotjoy откако го завршува својот корпоративен релокација на велика БРИТАНИЈА.Во четвртокот, на Торонто-листата Intertain најави дека ќе christen својот нов Лондон-компанија со седиште како Jackpotjoy САЛАДИН, како одраз на името на компанијата е популарна онлајн бинго бренд, кој го добиле од Gamesys во 2015 година. Промената е дел од Intertain е велика БРИТАНИЈА Стратешки Иницијативи, што вклучува обезбедување на листата на Лондонската Берза.Како што повеќето од нејзините бизнис е изведен од велика БРИТАНИЈА, Intertain верува велика БРИТАНИЈА аналитичарите ќе биде повеќе склон да зборува до компанијата цена на акција, за разлика од оние во Северна Америка philistines кои искажуваат сериозни сомнежи за компанијата способноста да управува со своите дробење должнички товар е четирите ветрови казино нови бивол затворени. Intertain акционерите ќе добијат можност да гласаат на план да се пробие на U-Hauls на компанијата годишен генерален состанок на Септември е четирите ветрови казино се отвори. Под претпоставка дека гласањето е поволна, Intertain очекува да се обезбеди ЗАКОН оглас до средината на октомври (и прооден лажни Cockney акцент страна Божиќ) сите начини да се победи покер. Intertain, исто така, најави дека во својата потрага по нов CFO да го замени Кит Laslop имаше утврдено дека вистинскиот човек за оваа работа беше, е, Кит Laslop, вид на како Дик Чејни е барање за Џорџ Буш е кандидат за потпретседател на крајот заклучи дека Дик Чејни беше повеќето квалификувани кандидати.Минатиот месец, Intertain го објави својот Q2 заработка извештајот, кој се покажа приходи зголемувањето на 22% до C$118.8 м – од кои Jackpotjoy беше одговорен за $82.3 м – но компанијата сепак успеа да се објави нето загуба од $27.5 m, на која $15.5 м беше интерес на Intertain долгот.ЧЕКОР ИГРИ: "НИЕ СМЕ #4!" Велика БРИТАНИЈА бинго оператор Чекор Игри отиде на своја стекнување на треска време назад, а компанијата вели дека дополнувања на 8Ball, Netboost Медиумите и Tarco Средства се направи велика БРИТАНИЈА е четвртиот најголем онлајн бинго оператор.Чекор извршен ДИРЕКТОР Eitan Бојд вели на "исклучителни период" на донесени се зголемил на компанијата велика БРИТАНИЈА онлајн бинго споделување на 10%, додека зголемување на бројот на своите брендови да се 105. Бојд вели стекнување на треска може да ја продолжи, во согласност со компанијата има за цел да стане "лидер на пазарот во мека игри на вертикална онлајн игри индустрија." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre сите u може да се јаде круна казино.