Hyperino казино без депозит бонус

најдобри во слот магија armour osrs

Водечките лотарија платформа решенија на услуги, Twelve40, неодамна потпиша нов договор за партнерство со Wazdan, топ-номинална онлајн казино игра инвеститорот.Договорот ќе видите Wazdan интегрирање Twelve40 целиот игри портфолио во рамките на нивните сопственички платформа.Врз основа на условите на договорот, други партнери на Twelve40, исто така, ќе имаат пристап до Wazdan содржина, која ќе вклучува маса игри и видео покер.Видео слотови, исто така, ќе бидат вклучени, со над 100 наслови на понуди да Twelve40 партнери, со такви игри како Замокот на Дракула и Диви Пиштоли предвидено.Во рамките на видео слот содржини, Wazdan нуди квалитет на додадена вредност карактеристики кои ќе бидат обезбедени за да се Twelve40 вклучувајќи: Wazdan Продажба и Развој на Бизнис Менаџер, Lauryn Данкан, го коментираше новиот партнерство со која се наведува: "Ние сме среќни да се носат нашите расте колекција на ангажирање видео слотови да Twelve40 е партнери, вистински напредок на нашиот напредок како што расте нашата глобална стапало.Со нашата совршена комбинација на забавни теми и започнување бонус функции, тие се сигурни да се зголеми стекнување и задржување на пазарите во целиот свет." Со оваа најнова договор, истиот продолжува растот на Twelve40 платформа, како на компанијата неодамна интегрирани обложување спортски игри на Spiffx и соработува со VSoftCo virtuals hyperino казино без депозит бонус. Twelve40 е Развој на Бизнисот Директор Најџел Renouf го коментираше новиот договор со која се наведува: "Подигање на услуги што ги нудиме на нашата платформа партнери е клучен предвид за Twelve40 и доведување на одборот Wazdan е премија за собирање на врвот вршење на слотот за наслови и казино игри е голем чекор во вистинската насока.Ние сме биле импресионирани од конзистентност и квалитет на нивната испорака, и ние со нетрпение очекуваме да ужива долго и продуктивни односи." хиперболичен слот за продажба индија.