најблиската казино во близина на ричмонд

црниот бисер џек врабец знаме

Bookmakers се очекуваат £5m исплата на Шкотскиот punters по Еден За Артур освои Големиот Национален.На аутсајдер, беше втора победа со Шкотскиот-обучени коњ, последниот беше во 1979 година најблиската казино во близина на ричмонд. Додека трки во Aintree сигнал за она што е да се смета за најважниот викенд за bookmakers во годината, се чини дека шансите не беа со bookies во 2017 за Randox Здравје Гранд National вирџинија. McBookie.com портпарол, Павле Petrie коментари за BBC: "Тоа беше лош ден за Шкотскиот bookmakers но голем ден за punters и уште поважно, Шкотскиот трки црниот бисер бродот џек спероу. "Тоа е долго време, бидејќи ние веќе се слави еден Шкотски победник и иако тоа има цена ни среќа, ние не може да биде повеќе среќни за Lucinda Russell." Bookmakers се надеваат дека нивната среќа ќе продолжи и по оваа успешна година на Cheltenham Фестивал назад во Март.Вилијам Хил предвиде неверојатни £225m ќе биде wagered на најголемите коњ трка на годината, се очекува од "највисок обрт нивоа на секој викенд во историјата".Иако Вилијам Хил, наводно беше околу £25m на трката, тој додаде дека тоа најверојатно би мора да ја "даде сите назад".Кога писателот Rupert Адамс изјави би-би Шкотска вести: "имавме очекува оваа година Гранд Националните да биде малку пари-фабрика за нас.Ние не знаеме колку точно ќе се плаќа додека сите ја донесе нивни лизга во и ние сме платени од нивните пари, но тоа изгледа како да имаме само за скршени дури и – иако ние ги загубија значително во Шкотска црниот бисер џек врабец знаме. "Проблемот е што нема да го добиете парите назад, бидејќи со Големиот Национален повеќето луѓе само ќе го направи еден залог година. црниот бисер џек врабец hd слики.