казино rama театар седење табелата

toaster рерна со слот toaster

Казино оператор Цезар Забава го погоди нов спортско обложување за радиодифузија партнерство со ESPN.Во вторникот, EPSN – само-прогласен за 'светски лидер во спортот' – најави договор да воспостави брендирани студиото на Цезар' LINQ Hotel & Casino во Лас Вегас да се создаде обложување-тематските содржини.Некои од овие содржини ќе воздухот на радиодифузер е нов работен ден обложување програма Дневна Облог, кој е снимен на ESPN ателјето во Бристол, Конектикат казино rama театар седење табелата. ESPN има ново LINQ студио планира да започне следната година.Договорот, исто така, повикува на Цезар да стане ESPN е официјален шансите податоци снабдувач преку ТВ и дигитални.Сепак, ESPN, очигледно не планираат да се следи патот утврдени од страна на ривалски ФОКС Спорт, која минатата недела објави новиот спортски вложување заедничко вложување со PokerStars' матична компанија Ѕвезди Група.Сличен потег во активно учество во обложување се подготвиле од страна на Торонто-врз основа на дигиталните медиуми облека theScore, кои траат декември најави планира да лансира спортски обложувања производ во Њу Џерси е регулиран на пазарот, во соработка со операторите на Monmouth Парк тркачката патека казино rama театар кат план.
ESPN виш ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ Конор Schell неодамна изјави дека радиодифузер планира да се обрати wagering "во многу одговорна начини." Schell рече ESPN признаваат дека имало многу спортски фанови заинтересирани во wagering-тематските содржини и ESPN ќе бидат среќни да се обезбеди оние навивачи со "информации и аналитика", но ја истакна дека радиодифузер беше "не промоција на вложување во било кој начин." Ова е втора таква обложување за радиодифузија договор за Цезар, кој најави слични тај-up во февруари со Turner Sports дека ќе се кандидира надвор од Цезар Палас во Лас Вегас Лента.На Цезар-ESPN соопштение доаѓа една година да на денот дека САД Врховниот Суд удри по PASPA сојузна спортски обложувања забрана, за кое време уште седум држави покрај Невада го започнаа правни спортски обложувања пазари и бројни други држави, или се одобрува е потребно законодавство или се дебатираат тоа.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино rama билети телефонски број.