голема победа казино среќа 9

ние ко па казино ресторани

Игри на услуги зајакнува соработката во Африка јануари 2017 – Лондон, Англија / Најроби, Кенија голема победа казино среќа 9.

FSB Техника денес го најави својот втор Африканската соработка со BetYetu сопственик, Кислород 8 Игри како дел од Oxygen8 Група, по многу успешниот почеток на Mkekabet во Танзанија во 2016 година. BetYetu се фокусира првенствено на фудбалско обложување, но нуди објекти за широк спектар на други спортови.Мулти-канал нуди ќе вклучуваат сосема нов базен обложување на производот, како и SMS текстуални врз основа на вложување.Како и градење на пазарна-водечка платформа која нуди најдобри оператор алатки во индустријата, FSB обезбедува Oxygen8 со сите пред и во-игра пазари управувани од страна на специјалист за тргување тим.За да се дополни Обложување платформа, Oxygen8 Група обезбедува мобилен маркетинг решенија низ Африка за промоција кампањи, клиент ангажман и стекнување.Билинг елемент на решение е предвидено од страна Tola Mobile, еден од најбрзо растечките плаќање посредници во Африка обезбедување на плаќање на решенија за спортско обложување индустрија, како што се овозможи непречен пренос на средства помеѓу трговци и мобилен паричник претплатници, кои исто така се обезбеди наплата за Mkekabet голема победа казино подароци код вики.

FSB бизнис развој директор, Ричард Thorp, е наведено: "со Оглед на Oxygen8 мобилен маркетинг експертиза, Tola е платежна платформа и нашата следна генерација технологија, јас сум многу убедени дека ова ќе биде многу успешно партнерство, надоврзувајќи се на постојните успех ние се веќе искусни со Mkekabet во Танзанија".Марк Робертсон, Раководител на Игри на Oxygen8, коментираше: "Ние сме биле многу импресиониран со FSB е способност да се прилагоди на нивните платформа за нашите потреби и со флексибилност тоа обезбедува.Тоа е возбудливо време во Африка и ние сме во потрага напред за користење и проширување на нашиот дофат во Африка да се направи најмногу од она што се уште е релативно неискористен на пазарот." За FSB Техника Основана во 2007 година од страна на индустријата ветерани кои смета дека барањата на потрошувачите за live обложување би фундаментално се промени операции зад модерна обложување и игри услуга голема победа казино среќа 9 apk. FSB употреба на live податоци гасови, казино игри, играчот за верификација, платните системи, филијалата на управување и одговорен игри од најдобрите добавувачи во индустријата значи дека постојат илјадници луѓе кои работат заедно за да се генерираат на најдобар можен обложување и гејмерски искуство за двете краен корисник и оператор ние ко па казино ресторани. FSB нуди се што е потребно за да извршите on-line обложување и игри бизнисот, вклучувајќи врвен клиент регистрација платформа, CRM алатки, обложување алатки, индустријата е најдобри казино игри.Платформата може да биде целосно приспособен за да ги задоволат вашите локални регулаторни барања и ги исполнува ISO 27001 стандарди.За повеќе информации, ве молиме контактирајте со: [email protected] Дојди и види со нас во Меѓународните Казино Изложба Стојат: S2-355, ExCel, Лондон на 7-9 февруари 2017 За Oxygen8 Група Oxygen8 е глобалната технологија на услуги на multi-channel решенија со канцеларии во 10 земји и операции во 27 ние ко па казино отворање. Нивните решенија им се овозможи на купувачите да се вози нови приходи, подобрување на клиентите комуникација, се изгради бренд на свеста и зголемување на лојалноста на клиентите.За повеќе информации, видете https://group.oxygen8.com/ За Tola Мобилни Tola е мобилен плаќање обезбедувач на услуги.Ние се расправаме, трошоците и ризикот од плаќање за стоки и услуги и дозволува на потрошувачите да плаќаат директно од својот мобилен, полнење трансакции на мобилен паричник или телефонската сметка.Во велика БРИТАНИЈА, ние се поврзете трговци да мрежни оператори под нашите e-Пари лиценца & FCA регулатива.Ние се користат на мобилен оператор е постоечки платежна врска со мобилен корисник – полнење да се појави на нивниот месечната телефонска сметка или на е дебитира против достапни кредит ние ко па покер турнири. Tola е една од најбрзо растечките плаќање посредници во Африка.Ние се овозможи непречен пренос на средства помеѓу трговци и мобилен паричник претплатници.За повеќе информации, ве молиме погледнете www.tolamobile.com Дојди и види со нас во Меѓународните Казино Изложба Стојат: S9-359, ExCel, Лондон на 7-9 февруари 2017 Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.