дијамант казино стражарите не се движат

како да се димензија на countersunk слот

По повеќе извори известување гласини дека PokerStars' извршен ДИРЕКТОР Gabi Campos имаше лево зградата, PokerStars, објави следната изјава за PokerNews.com во понеделникот попладне: PokerStars денеска најави дека Gabi Campos одлучи да отстапи од својата позиција како Главен Извршен Директор, ефективна Февруари дијамант казино стражарите не се движат.
1, 2012 година, да се извршуваат други можности.Компанијата благодарение Gabi за неговата напорна работа и посветеност и желби во него најдобар во сите негови идни иницијативи.Пребарување за Gabi замена е во тек како да се димензија криви слот. Pokerati забележува дека Campos' Скопје профилот ќе се појави да имаат изрибан сите упатување на PokerStars, дури и како минатото работодавачот.Наместо тоа, Campos е наведена како во моментов држење на позиција на генерален Директор на 888 Стопанства' Б2Б подружница Dragonfish, таа позиција, тој одржа кога замина таа компанија во јуни 2010 година да се приклучат на Ѕвезди.Има изминатата година и половина е само сон?Не Dragonfish персонал одеднаш се најде Campos lathering во компанијата туш, како ништо да не се случило, многу сличен на екипа на Далас откриени Патрик Дафи по таа серија "фамозниот" на изминатата сезона беше само сон " fakeout?PokerPlayerNewspaper е Wendeen H.

Eolis тврди дека се првите фатени збор на Campos заминувањето во петок а PokerStars Карибите Авантура беше во полн замав како да се димензија на counterbore слот. Eolis подоцна се потврди Campos " излези по зборува на Европската контакт, кој му рекла дека "ракопис беше на ѕидот за месеци." PokerStars е раздели компанија со неколку значајни имиња во текот на изминатите месеци, вклучувајќи ја и Европската Покер Турнеја турнир директор Томас Kremser и EPT основач на Џон Duthie.Не Campos' очигледна меки слетување на Dragonfish – која соработува со Цезар Забава за да се обезбеди онлајн freeplay Светската Серија на Покер нуди – укажуваат Campos вредности на врска кон американскиот пазар и над она Ѕвезди (блокирана од НАС пазарот од Црн петок) може да обезбеди?Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се димензија на countersunk слот.