воз распоред сиднеј да казино

фигаро " слот машина онлајн бесплатно

За оние од нас кои биле вклучени во онлајн коцкање филијалата индустрија за долго време, градот Амстердам значи многу работи да ни се На: Krasnapolsky, Браната Плоштад, Црвено Светло Област, Џени Ву, Џими Ву, Марк Lesnik, ЦАЦ, дека спортски бар по улица, вулкани, Златниот Палата брод за крстарење, на Europub и многу, многу повеќе.За поновите толпата, оваа недела е историја во изработка бидејќи најголемата онлајн коцкање настан на годината штотуку се пресели во нов град.Амстердам е полн со одличен ноќен живот и iGaming Бизнис е познат за хостинг добри страни, па iGaming СУПЕР Шоу 2013 ветува да биде натоварен со добри времиња.Како посебен третман, во четврток вечер партија се одвива низ две познати пабови во средината на Браната Плоштадот, само надвор од крајот на ЦАЦ е хотел Krasnapolsky, исто како во старите добри денови воз распоред сиднеј да казино. Shona О ' донел на iGaming Бизнис има многу возбудливи нешта да се каже за настани за вмрежување нејзиниот тим има организирано за делегати воз распоред taree да казино. "Ние имаме некои големи места за вмрежување-страни.Сите тие имаат многу различни теми, Малку Буда е убава и многу елегантен, Панама ќе биде неверојатен роденден за AliQuantum, Bettingjobs.com и Обложување Промоција...Нашите минатата ноќ е на Величествен и Europub, на старо време омилени закачам во Амстердам, ова ќе биде навистина разладени начин за да го завршите конференцискиот".Таа додава, "За оние кои што се уште имаат некои енергија имаме голем отворен/затворен простор, веднаш до 'градската плажа', Strandzuid, за познатиот петок Развивам дека Intertops се спонзорира уште еднаш".Мајкл Caselli, iGaming СУПЕР Шоу организатор и индустрија вмрежување легенда, изјави CalvinAyre.com "Секој ќе биде таму.Нејзините најголемиот настан на годината и ќе имаат некои од најексклузивните партии, некои од операторите ќе се стави на елаборат партии и вечери за време на Амстердам за нивните клиенти.Нејзините случува да имаат нешто да ви одговараат, без оглед на вашиот вкус".Тука е вмрежување распоред за неделата и CalvinAyre.com изгледа очекуваме да се видиме таму!Вторник, 11 јуни Она што: Добредојдовте Пијалоци Кога: 14:00 Каде што: Новотел Амстердам Град Што се: Отворање на Ноќта Партија Кога: 20:30 Каде што: Малиот Буда, Kleine Gartmanplansoen 17 1017 RP Амстердам среда, 12 јуни Она што: Службен Вмрежување Партија Кога: 20:30 Каде што: Панама, Oostelijke Handelskade 4, 1019 BM Амстердам четврток, 13 јуни Она што: Службен Вмрежување Партија Кога: 20:30 Каде што: Majestic и Europub, Браната Плоштадот 3-7, 1012 ЈС Амстердам петок, 14 јуни Она што: Петок Седница Кога: 13:00-16:00 Каде што: Zuidpool, Standzuid, Europaplein 22, 1078 GZ Амстердам Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre fietstas умре op слот кан.