постои казино во близина на chillicothe охајо

можете да внесете казино со истечен лиценца

Раш Улица Интерактивни е SugarHouse онлајн sportsbook стана првиот НАС sportsbook оператор да започне IMG Арена е живо стриминг услуга.Раш Улица е само НИ оператор да понуди на своите играчи и во Њу Џерси и Пенсилванија можност да се обложувате и да се види телевизија тенис настани.Да се биде IMG Арена податоци на клиентите, ова им овозможува Раш Улица и да се добијат официјални податоци од тенисот настани во целиот свет, која ги вклучува Wimbledon, US Open и повеќе ATP и WTA Турнеја турнири.Ричард Шварц, Раш Улица Претседател, рече: "Раш Улица Интерактивни продолжува да се фокусира на подобрување на искуството на нашите PlaySugarHouse.com клиенти.Ние сме среќни нашиот фокус на клиентите искуство е возење нашата силна удел на пазарот раст во Њу Џерси."Фреди Longe, генерален Директор на IMG Арена, рече: "Донесување на нашата официјална стриминг производ за НАС е важен чекор за IMG Арена и на пазарот како целина."Во повеќе зрели Европскиот пазар, видовме еден голем жалба од страна на навивачите е недостаток на живо стриминг достапност; дека тоа е клучен фактор во утврдувањето на основниот капитал (тиер-еден оператор освен како пазари се развива." постои казино во близина на chillicothe охајо.