е bluewater казино уште се отворени

најдобри во слот osrs mage

Велика БРИТАНИЈА-врз основа на инвеститорот, 1X2 Мрежа се зголеми своето присуство во регулирани италијански iGaming пазарот по согласувајќи партнерство со водечка платформа на услуги, Microgame, дека ќе ги види снабдување со својата содржина да играчи и оператори ширум целата Европска земја.Според официјалното соопштение... Според условите на договорот, оние оператори кои се нивните сок од Microgame платформа, сега ќе имаат пристап до маса игри и иновативни слотови од 1X2 Мрежа е подружници, Железо Куче Студио и 1X2gaming.Вклучени во понудата се пресече хитови како што се Готски хорор романса инспирирани од насловот, на Крвниот Кралицата, и 1X2gaming е Куп Dei Campioni, кои се очекува да се тркалаат на играчи и оператори од ноември е bluewater казино уште се отворени. 1X2 Мрежа има засилени својата репутација за доставување на подобрена играч искуство и врвен графика поради нејзината комплексна механика и паметни математика под платно.Компанијата е насочен кон обезбедување на своите наградуваниот содржина на играчи регулирани пазари на глобално ниво и е веќе игри снабдувач на неколку оператори во Италија.Главниот Оперативен Директор за 1X2 Мрежа, Кевин Рид рече...

"Microgame е голем играч, во Италија, и да работи со некои од најпознатите донесен и познатиот оператори.Ова партнерство ќе ни овозможи да ја испорача нашата содржина на овие брендови за прв пат е бока homa казино се отвори. "Ова е чекор напред договор за 1X2 Мрежа, како што тоа ни овозможува и понатаму да се воспостави нашето присуство во регулирани италијанскиот пазар." Исто така, коментирање на партнерство, Главниот Извршен директор за Microgame, Марко Castaldo, рече.. најдобри во слот osrs магија.
"одиме во големи должини да се осигураме дека нашиот оператор партнери имаат пристап до најдобрите содржина на пазарот, и ова партнерство со 1X2 Мрежа ни овозможува да испорача повеќе квалитетни наслови од кога било досега најдобри во слот osrs mage. "Нивните игри имаат докажано да биде многу популарен во регулирани пазари во целиот свет, и веруваме дека ќе биде голем хит со играчи во Италија." Новото партнерство доаѓа по 1X2 игри беа сертифицирани за стартување со оператори и играчи во Колумбија (јуни) и Данска за прв пат.На снабдувач, исто така, неодамна влезе во нова договорот за партнерство со нова игра инвеститорот и агрегатор, WeAreCasino..