Texas hold ' em покер турнир илиноис

бесплатно казино рулет без депозит

Colovin, сениор заменик претседател и главен креативен директор за Канзас Сити хотел-рекламна агенција MMG во Светот, рече тој не можеше да се потсетиме на било кој друг имот место генерирање на тој вид на одговор. Colovin не е амбивалентен за кампања, иако texas hold ' em покер турнир илиноис. или ќе го мразат тоа и тоа не е .. бесплатно казино соби атлантик сити.

5 кој има glammed-up модел со секоја рака обвиткан languorously околу маж близнак, и некоја ознака линија која вели, "јас ќе се обидам нешто двапати." Архитектонско Вари ад центри на tuxedo облечени човек седи на кочии салон во базен, со костим за капење,-спортски модел обвиткан низ неговиот скут и се држи своето мартини.Таа вели дека, "јас сакам тешко труд.Јас може да се види тоа на целиот ден." И потоа, има серија на реклами кој waxy модели и кукли завиткан во пластика. "Тоа е приказна.Сите наоѓа нешто што работи за нив или да ги инспирира нив", рече таа. дефинирањето на целните муштерии посочно.Слава и среќа." Од друга страна, не е ова, од корисник кој оди со petitetoile: "Лично ова комерцијални навистина ми е исклучен од она што тие се обидуваат да го продаде.И покрај убава жена и јас се најдов повеќе депресивна отколку секси.Ова е Хотел Калифорнија, освен ако тоа е во Вегас.Иднината е мрачна, доаѓаат тука за да убие време со ангажирање на multisomes со геријатрија dominatrices како што сите го чекаат нашите смртни случаи." Печатените реклами имаат докажано само како внимание-snagging.Лос Анџелес Тајмс истрча половина страница реклама на Декември.
"Мислам дека тоа е малку чудат, и мислам дека на пазарот ќе биде отворен за нешто што пристапи продажба на хотелски соби од малку поинаков агол", рече тој. "Луѓето секогаш се случува да имаме мислење, но јас мислам дека она што е одлично е тоа што луѓето се зборува за тоа," Marchese рече. "Тоа е софистицирана кампања за еден софистициран клиентите.Ние сакаме да им биде заинтригиран и се чувствуваат како да имаме приказна дека тие сакаат да бидат дел од." Мислења рефлектира во блог работи во однос на печатените и на билборд рекламите се исто како и сплит, како YouTube ТВ-спот коментари бесплатно казино рулет не преземете.
"Луѓето сме насочени кон имаат заедничка сензибилитет: Тие се авантуристички, тие се креативни, тие сакаат да патуваат и сакаат да пробаат нови храна," рече таа. "Тоа е дефинитивно подобро отколку да се има слики од вклучена." Marchese одби да каже колку имот е трошење на својата кампања, која се фокусира на главните Лас Вегас фидер пазари, вклучувајќи го Лос Анџелес, Њујорк, Чикаго, Далас, Мајами и Сан Франциско.Минеаполис ад агенција Fallon е креативна група зад кампањата. бесплатно казино рулет без депозит.