одморалишта казино во catskills

без да се регистрирате

Американската казино оператор Златна Забава Инкорпорирани најави потпишување на договор со кој ќе ги види ги замените постојните системи за управување со пред четири неодамна-стекнати локации со Synkros иновација од гејминг машина иноватор Konami Игри Incorporated.Златна Забава Вклучени се откри дека во наредните месеци ќе видите Synkros стркала во својата Водолија Casino Resort во Laughlin, Невада, како и на нејзината пар на Аризона Чарли-брендирани места и Stratosphere Хотел Казино и Кула за недвижности во Лас Вегас.Операторот детални дека овие се да се придружите на неговата близина Pahrump Грутка Хотел и Казино, Златен Град Казино и Езерото Казино и RV Парк, како и неговото Карпести Јазот Casino Resort во Мериленд во користење на казино управување со иновации од Konami Игри Incorporated.Лас Вегас-со седиште Златна Забава Инкорпорирани изјави дека овој потег ќе им овозможи на гостите на секој еден од нејзините осум својства да се користат една картичка со цел да уживаат во мноштво на персоналните лојалноста се наградува.Таа изјави дека Synkros' осамен база на податоци екосистем е да згора на тоа го понуди можност да се вработат напредни алатки за управување за маса игри, слотови, финансии и analytics заврши со 99.9% uptime сигурност.Стив Arcana, Главниот Оперативен Директор и Извршен Заменик-Претседател за Златна Забава Incorporated, објасни дека неговата фирма избрана Synkros пред се поради иновација е "исклучително висока сигурност', како и неговата способност да се водат сите осум казина и им овозможуваат на операторот да се воспостави "една сплотена бренд со еден играч картичка и лесна bonusing способности' одморалишта казино во catskills. "Сигурен систем е императив за да се изгради врз нашиот углед и ни овозможи да овозможи подобрување на играчот услуги како што се движиме напред со овој голем технологија замена," читање вторник изјава од Arcana игра онлајн покер без вистински пари.
Konami Игри Ставена е на Лас Вегас-врз основа подружница на Јапонскиот гигант Konami Holdings Corporation, додека неговиот Главен Комерцијален Директор и Извршен Заменик-Претседател, Том Jingoli, откриле дека Златна Забава Инкорпорирани прво да се искористи на Synkros иновации во својата Карпести Јазот Казино Комплекс.Од тогаш, тој изјавил дека казино менаџмент систем "продолжи да покажат водечка сила и сигурност на власт' операторот постојано проширување на казино портфолио игра онлајн покер без пари. "Како Златна Забава [Инкорпорирани] постигнува рекорд успех и проширување, ние сме имале неверојатна можност да ги покажат Synkros' способност да расте со својот бизнис," читај изјавата од Jingoli. без да се регистрирате.