Geant casino fontaine les dijon

најдобри во слот hexenmeister shadowlands

Дигиталниот Маркетинг Миксер е нова вмрежување и бизнис настан хостиран од страна на Ли-Ен Johnstone за дигитални и филијалата маркетинг професионалци за да се поврзете и да добијат нови бизнис направено.Овој уникатен концепт е првиот од својот вид и ќе се олесни нов бизнис и продажба на делегатите во присуство.Настанот е СЛОБОДЕН да присуствува за секој дигитален и филијалата маркетинг професионалец и се одржува во соработка со голем број на водечки iGaming и Филијалата Маркетинг брендови како што се Paysafe (Приходи Пристап), GPWA.org, iBet Директориум и Филијалата Guard Куче кој се соработува на овој в.д geant casino fontaine les dijon. нови бизнис се фокусираше настан.Земајќи одржи на 22 Мај меѓу 5-7pm (GMT) преку виртуелна конференција стриминг, овој уникатен настан е дизајниран да им помогне на делегатите се поврзани, безбедна нов бизнис и да понудат на забавна интерактивна социјална собир за поддршка на развој на индустријата и деловна соработка.Ли-Ен Johnstone, кој е домаќин на настанот, вели: "Дигитален Маркетинг Миксер е дизајниран за да им помогне на луѓето да се задржи поврзани за време на заклучување, за поддршка на соработката и за да се обезбеди бизнисите да напредува.Јас разбирам колку е тешко е да се задржи се фокусираше на продажбата, со неизвесна иднина, а тоа е зошто јас сум curated отворен networking настан за СИТЕ луѓе во нашата индустрија да се соберат заедно, да се добие нов бизнис направено и имаат фа малку забава во исто време." Настанот соработници Мајкл Corfman на GPWA.org рече: "Капчиња исклучување на Ли-Ен за донесување нас заедно за одлично време во ерата на социјално дистанцирање.", додека Zoltán Tűndik, Ко-Основач и Раководител на Бизнис во Hipther Агенцијата за коментари "маркетинг миксер кои не вклучуваат патување најдобри во слот hexenmeister gebrechen. Wow!Што голема, голема можност да се поврзат.Јас само не можам да верувам дека овие настани не се соблече пред и требаше пандемија да се разберат." Дигиталниот Маркетинг Миксер ќе започне со живо демонстрација од Лондон водечките mixologist, Филип Давид од (На Covent Garden Коктел Клуб и Balthazar) кој ќе се покаже точно како да се создаде коктел или потсмеваат-опашка од состојки се наоѓаат во вашата продавница шкафот дома.Таму ќе биде забавно icebreaker предизвици и вмрежување игри да уживате заедно со координирани брзина на вмрежување и продажбата на теренот сесии.Во фокусот на овој настан е да ги зближи луѓето и да добијат нови бизнис разговори - започна!Лојд Richman, основач на iBet Директориум коментари: "јас мислам дека со оглед на сегашните околности на Дигитален Маркетинг Миксер е одличен начин да запознавате нови контакти, да ги прошират нашата мрежа и да се добијат некои нови бизнис.За среќа ние сме луѓе како Ли-Ен како движечка сила помага да продолжи да им помогнам на нашата индустрија напред." Настанот веќе се кријат дигитални претставници од компании како што се PokerStars, PlayUp, Betsson, Подобар Колектив, FTD Дигитални, YorMedia додека неколку други водечки iGaming партнери од двете казино, спорт, бинго и покер сегменти, Саа производ на сопствениците и агенцијата добавувачи се регистрирани за да присуствуваат.За понатамошни информации и да се регистрирате за настанот, ве молиме кликнете тука. најдобри во слот hk tarkov.