слот за игри за слободни од бар

dagboek се сретна слот en lijntjes

Нов договор дел на Африканската проширување Малта, 17 Август 2018 – Helio Игри, иновативни лотарија на снабдувачот, има penned договор за да се интегрираат своите игри со Лото Joto, водечки Кенија-базирани оператор.Сите Helio е лотарија игри ќе функција на оператор е брендирање, заедно со голем број на локализирана функции, што ги прави совршено се вклопуваат за Африканскиот пазар.Ричард Mifsud, извршен ДИРЕКТОР на Helio Игри, рече: "јас сум многу задоволен да ве информираме нашите партнерство со Лото Joto, и јас сум сигурен нивните клиенти ќе уживаат играјќи ги нашите игри слот за игри за слободни од бар. "Ние сме многу амбициозни планови за експанзија во Африка, која има голем број на пазари добро прилагодени на нашите иновативни лотарија производи игри слободни слотови-големите лесно. "Тоа е голема дека Лото Joto се желни да се земе нашите производи на Kenyan пазар и објавувањето на својот прв лотарија игра со голем џекпот на 25 милиони Kenyan Shillings која е одлична за подобрување на она што во моментов е достапен." Андреј Sidelnikov на Лото Joto, рече: "Ние сме среќни да имаат завршено овој договор со Helio Игри, и да се гледа напред кон придобивките што ќе ни донесе даг en nacht слот zwart. "Да се има партнер дека го разбира значењето на ООП, нешто многу усогласени со нашите сопствени приоритети, беше навистина важен за нас, и нивните производи имаат докажано досие за зголемување на стекнување и задржување стапки за операторите." Договорот го гледа Helio продолжи својата експанзија ја доживува во Африка, со Лото Joto само еден од неколкуте ко-операции да бидат лансирана во наредните месеци.На Malta-седиште на снабдувачот сега нуди голем број на customisable лотарија игри, вклучувајќи дневни, неделни и настан-врз основа привлекува, која може да се брендирани од страна на индивидуални оператори да се поднесе жалба до голем број на клиент демографијата.За повеќе информации за Helio Игри или да се организира интервју со Ричард Mifsud, ве молиме контактирајте Робин Hutchison на Плоштадот во Воздух на 0203 586 8272 или [email protected].За Helio Игри: Helio Игри, целосно scalable лотарија моторот, систем кој нуди повеќе API функционалност со која ќе се интегрираат постојните гејминг платформи, customer relationship management, кампања за управување, филијалата на управување, и други маркетинг алатки за автоматизација.Неговото портфолио вклучува нарачана игрите на среќа да ги исполни било кој оператор е лотарија потреби, вклучувајќи го и својот предводник на брендот Лото Херој.Таквите игри можат да се разликуваат од операторот-брендирани RNG лотарија игри, каде што операторот може да се прилагоди на играта на нивните потреби, лотарија игри врз основа на исходот на меѓународни игри на среќа, и многу повеќе dagboek се сретна слот en lijntjes. Helio Игри производи нудат своите партнери нова вертикална преку кој да расте и да се зајакне нивната играч база и се вози крстот-го продаде меѓу другите свои игра verticals.Овие производи да им даде предност во она што е жестоко конкурентен сектор и може да се интегрира лесно и беспрекорно во било која платформа.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre dagboek се сретна lijntjes en слот.