како да го извлечете покер чипови

лесли knope мојот покер лице

Chiligaming е Chilicasino.com има прошири своите игри портфолио со потпишување договор со QuickFire.Со избор на повеќе од 250 игри, Chilicasino.com ќе го користи Microgaming напојува QuickFire за подобрување на нејзината покер, коцкање и обложување спортски придонеси, обезбедување на клиенти со пристап до широк спектар на игри содржини, нови бонуси и иницијативи, како и поголем джакпот.Според договорот, Чиле корисниците ќе бидат во можност да уживаат во популарната Microgaming игри како што се Thunderstruck и Гробот Raider, како и мулти-милион прогресивна џекпот игра, Mega Moolah.Андреа Роси, Chilicasino.com's казино продукт менаџер рече дека во порака: "QuickFire напојува со Microgaming има одлична репутација за иновации; неговиот напор процес на интеграција, парот со неговата брзина на пазарот, направил тоа очигледно избор кога се во потрага по нов supplier.. како да го извлечете покер чипови. Chilicasino.com е добро воспоставени бренд низ бројни земји и дополнување на Quickfire ни овозможува да ја зајакне нашата позиција во рамките на овие пазари.Ние со нетрпение очекуваме да на долго и просперитетна партнерство." Ешли Sandyford-Sykes, портпарол на QuickFire додава во порака: "Тоа е фантастично да се биде во партнерство со толку големи, угледни игри организација и ние со нетрпение очекуваме да нуди подобрена гејмерски искуство за да ChiliCasino.com's играчи.Брзината на кои можеме да се интегрираат со нејзините постоечки системи, заедно со извонредна репутација Microgaming софтверот има голема мера ќе го зајакне својата позиција...Нашата популарност и експертиза треба да се поттикне забрзан клиент стекнување и да ја продолжи играч на задржување, која е резултат на нашата услуга." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како не ви сигнал се предаде во blackjack.