регистрирај се на бонуси за високо пладне казино

spinions плажа партија слот преглед

Услуги Finnplay се обезбедени живеат дилер фирма Ezugi со некоја онлајн игри платформа регистрирај се на бонуси за високо пладне казино.

Основана во 2008 година, Finnplay се во приватна сопственост развој на софтвер фирма со седиште во Хелсинки регистрирај бонус казино сад. Технологија услуги Ezugi се специјализираат во живо продавач на производи кои им овозможуваат на off-site играчи да се види, слушне и да комуницирате со вистински казино дилери регистрирај бонус казино онлајн.

Finnplay извршен ДИРЕКТОР Мартин Prantner рече: "Ние сме воодушевени што Ezugi има избрани нашиот агилни онлајн игри платформа за да им обезбеди на своите клиенти со клуч решение кое ќе им се овозможи понатаму да ја испорача супериорни производи и услуги." Kfir Kugler, извршен ДИРЕКТОР на Ezugi, додаде: "Ние сме среќни да се работи со Finnplay, чија фински наследство и игри експертиза е синоним за квалитет, напредна технологија и бизнис интегритет." spinions плажа партија слот преглед.